موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ نامحدود همراه اول

دوستان همراه اول هنوزم شارژ نامحدودش هست .

ابتدا ڪد K 1856038757را به203060بفرستید و صبر ڪنید تا یڪ ڪد همینجوری بهتون بده

نڪته : بین k و اعداد فاصله باشه .

و اون کد رو بزارید توی پست هاتون. هر سه نفر ڪه اون کد شمارو بزنند و عضو شن توی مسابقه یڪ پیام مثل عکس میاد .

بعدش ڪ 1000 رو بفرستید به همون 203060 و رمز شارژ رو بگیرید .

نکته : بین ڪ و 1000 فاصله باشد .

این طرح تا 22 بهمن هست .
(07-02-2015، 02:43 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نامحدود همراه اول
دوستان همراه اول هنوزم شارژ نامحدودش هست .
ابتدا ڪد K را به203060بفرستید و صبر ڪنید تا یڪ ڪد همینجوری بهتون بده
و اون کد رو بزارید توی پست هاتون. هر سه نفر ڪه اون کد شمارو بزنند و عضو شن توی مسابقه یڪ پیام مثل عکس میاد .
بعدش ڪ 1000 رو بفرستید به همون 203060 و رمز شارژ رو بگیرید
نکته : بین ڪ و 1000 فاصله باشد .
این طرح تا 22 بهمن هست .

اینجا همه گرفتن کد گذاشتن بی فایده اس
(07-02-2015، 02:39 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 02:24 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ب منم اعتبار بدین من پروفایلمو عوض کردم هیچی اعتبار ندارم Heart.gif  Blush.gif

اگه میزدی شیشه همسایه را میشکستی ما باید تاوان میدادیم که الان پروفایل عوض کردی اعتبار بدیم ؟:))

یعنی انقد سخته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Angry.gif Undecided.gif
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﺷﺎﺭﮊ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﻭ ﺳﺎﯾﭙﺎ ﺭﻭ ﺍﻻﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺑﺎ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﺕ 1000 ﺑﻪ 203060
(07-02-2015، 02:24 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ب منم اعتبار بدین من پروفایلمو عوض کردم هیچی اعتبار ندارم Heart.gif  Blush.gif
اعتبار تقدیم شد.
راستی امشب شارژ هست دوباره
خبری از 4619 نشد
همچنان ک دارید پی ام میدید ، یه موزیک ملایم هم بگوشید.
فازش بیشتره
زبون
(07-02-2015، 03:05 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنان ک دارید پی ام میدید به یه موزیک ملایم هم بگوشید.
فازش بیشتره
زبون

Biggrin.gif يه گوشي جور كرده بوديما مفت Biggrin.gif ولي كلاه سرمون رفت... پسر عمو خينگم رفته بود چند تا گوشي خريده بود ماكت رو جاي اصل فروختن بهش O_O :| ميخواستم بر دارم يكي هم واسه خودم كه متاسفانه... بد كلاهي سرش رفته خدا رو شكر من پولي ندادم.. واي يه گوشي زده بودن سوني زد .. از اصل قشنگ تر.. ولي وقتي برچسب روي صفحشو كندم ال اي ديش مثلا ال اي دي بود كنده شد.. هيچي توش نداشت.. خيلي قشنگ و ظريف كار كرده بودن خلاصه همين... Dodgy.gif Shy.gif
بچه ها امتیازای چندتا آپو چجوری یکی کنم باهم؟
(07-02-2015، 11:09 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 آره باید ثبت کنی سیم بدون کد ملی تا یه مدت دیگه میسوزه 1 بفرست 272

من كه فكر ميكنم اين چرت و پرته چطوري اتين همه سيمكارت ميسوزونن... اينايي كه نت نميان؟ اس هم حتي ندادن به بعضي سيمكارتا!!!!!!!! تا ميبيني وقتي شارژ= چك ميكني آخرش نوشته كه ثبت كنيد نمي بينن... اينا چي؟ يعني اين همه سيمكارت ميسوزونن؟ ب نظر من كه چرته يعني الكي ميگن كه ثبت كنيد.. 2 ماه پيش به ما اس داد/.. Biggrin.gif به همه سيمكارتام نه....