موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به همگی

میگم ایرانسل تومسابقه هایی که تا حالا شارژ داده برا سیم کارت هایی که تا حالا شارژ نگرفتن هم شارژ میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ بزنیم؟؟

بعد جریان این همراه اول چیه میگین شارژ میده!!!
(06-02-2015، 07:02 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمکم کنه توروخدا بیچاره شدم عکسام پاک شده
برنامه vault رکو گوشیم نصب کرده بودم عکسامو توش گذاشته بودم اما حالا نیستش،چیکار کنم چجوری برگردونمسون،

لطفا سوال خود را در این انجمن نپرسید. جواب داده نمیشود.. این انجمن مربوط به شارژ میباشد
(06-02-2015، 07:23 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 07:02 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه vault رکو گوشیم نصب کرده بودم عکسامو توش گذاشته بودم اما حالا نیستش،چیکار کنم چجوری برگردونمسون،

لطفا سوال خود را در این انجمن نپرسید. جواب داده نمیشود.. این انجمن مربوط به شارژ میباشد

بله میدونم اما فوری بود،نمیدونستم کجا بگم گفتم احتمالا یکی کمکم کنه گفتم شاید مجی بتونهناراحت
(06-02-2015، 06:33 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Emshbm  engar sharzh nis

معمولا پنج شنبه و جمعه از شارژ خبری نیست . لطفا انقدر سوال نکنید !
اگه شارژی باشد تیم مدیریت در انجمن قرار میدهد
(06-02-2015، 07:17 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

میگم ایرانسل تومسابقه هایی که تا حالا شارژ داده برا سیم کارت هایی که تا حالا شارژ نگرفتن هم شارژ میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ بزنیم؟؟

بعد جریان این همراه اول چیه میگین شارژ میده!!!

برای همراه اول یه همچین کدی رو بفرس به 203060

K 260846051
این کد رو به 203060 ارسال کن ،البته این کده منه.میتونی کدای دوستان دگه رو بفرستی
(بعد از k یک فاصله هست بعد اعداد )

کد رو میفرستی.برات یه کد مثل این میاد.بعد اونو میدی به دوستات ک بفرستن
هر 3نفر ک بفرستن برات یه شارژ 1ت میاد.

برای ایرانسل اگه قبلن نگرفتی شارژ میده مسابقاتش.اما کدشو نمیدونم
دوستان به من اعتبار بدین خیلی اعتبارم پایینه Sad.gif
(06-02-2015، 03:58 PM)ساراشون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی جوابمو بده بهش اعتبار میدما خخخخBiggrin

اگه سوالتون در مورد شارژ باشه جواب میدهم
(06-02-2015، 03:53 PM)ساراشون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دیشب واسه ایرانسل شارج نبوووود Sad.gif

دوست عزیز اگه شارژی باشه از طرف مدیریت در این انجمن قرار می گیرد
(06-02-2015، 07:27 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 07:23 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله میدونم اما فوری بود،نمیدونستم کجا بگم گفتم احتمالا یکی کمکم کنه گفتم شاید مجی بتونهناراحت

ببخشید
اما بزا راهنماییش کنم

اسم برنامه ای رو ک گفتی نمدونم چیه
اما به احتمال 80درصد فایلات هیدن یا مخفی شدن
نرم افزار x-plore رو دانلود و نصب کن.فایلای هیدنت رو برگردون
یعنی همراه اول شارژ پرید Confused