موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان..من از چندتا مرورگر استفاده میکنم..که هر کدومشون..یه دونه کد بم میدن..مرورگرایی مثل فایر فکس..اپرا..یوسی..هابیت..و خود مرورگر گوشیم..امروز چندتا کد گرفتم..ولی بازم..بدشانسم..فقط یه سانتافه پیروز میشدم..
من سیمکارت م مال سال 83 میباشد  Biggrin.gif
سلام .من ديروز از 780 كد شانس گرفتم بعدش گفت برنده 5 تومن شارز شدي ش خريدم ولي جواب نداد
(08-02-2015، 11:49 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سیمکارت م مال سال 83 میباشد  Biggrin.gif

سال ۸۳ مگه ایرانسل بووود؟؟؟!!!!!!! یا همراه اولو میگی؟؟
0212 والا کد ملی رو فرستادم به 272اولش گفت مچکریم بعد باز اس داد وقت شما تمام شد دوباره اقدام کن .. منم اقدام نکردم
سعی من کی فخر فروشی کردم. من خواستم بگم شمارمو هی دارم. آخه یه سری دوستان ناباب داشتم هی شماره عوض میکردن
hamze اون اولا که ایرانسل اومد سال 83 بود من خریدم. اصلا آنتن هم نمیداد لامصب  Biggrin.gif
یادش بخیر اون موقع عا فقطم شارژ 5 تومنی بود. یبار یه شارژ 5 تومنی خریدم، 10 تومن شارژ کرد. وای چقد خوش بود.
سیم منم مال 85 میباشد!!!

الف و پ چرا امتیاز معرف و اولین تراکنش رو نمیده؟ Confused Confused Confused
hamze707 مگه چشات باباقوري داره كه نميبيني؟

گفتم بچه كجايي سواد نداريا Biggrin.gif
منم شمارمو از سال 87 دارم Biggrin.gif Tongue.gif
تا حالا هم خط عوض نکردم Dodgy.gif
(08-02-2015، 12:01 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم منم مال 85 میباشد!!!

الف و پ چرا امتیاز معرف و اولین تراکنش رو نمیده؟  Confused  Confused  Confused

تعطیل شد دیگه مث 780 که الان فقط سانتافا میده Undecided.gif
(08-02-2015، 12:01 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 والا کد ملی رو فرستادم به 272اولش گفت مچکریم بعد باز اس داد وقت شما تمام شد دوباره اقدام کن .. منم اقدام نکردم
سعی من کی فخر فروشی کردم. من خواستم بگم شمارمو هی دارم. آخه یه سری دوستان ناباب داشتم هی شماره عوض میکردن
hamze اون اولا که ایرانسل اومد سال 83 بود من خریدم. اصلا آنتن هم نمیداد لامصب  Biggrin.gif
یادش بخیر اون موقع عا فقطم شارژ 5 تومنی بود. یبار یه شارژ 5 تومنی خریدم، 10 تومن شارژ کرد. وای چقد خوش بود.

ك ايبنطور بي بي خودش ناباب و خطر ناكه بعد با من زياد نميحرفه كه رودار نشم Biggrin.gif والا بايد ازت دوري كرد :7: Biggrin.gif

سيمكارت من واسه سال 75 ميباشد! .والا Biggrin.gif Biggrin.gif هنوز نيومده بود سيمكمارت از اونور آب آوردن واسم Confused Confused Confused Confused Confused