موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نه ديگه مشورت خوب نيست پولشو بده اندازه پولت ميخرم Undecided.gif شارپامونو بزنيم توش بايد يه گوشي بخرم يا دو سيمكارته باشه يا سيمكارتش رو بشه بدون برداشتن باطري بزاري.. چون راحت ميشه سيم چنج كرد.. البته نميخام اين گوشيو بفروشم واسه همه كماري خوبه جون سفته... چندين بار آب پاشيدم روش... زمين خورده تو خيابون.. ولي موندم چطوري سالمه اين لامذهب.. از سري اول توليدشه ك جنس خوب بود Biggrin.gif Biggrin.gif Confused Tongue
(05-02-2015، 01:01 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه ديگه مشورت خوب نيست پولشو بده اندازه پولت ميخرم Undecided.gif شارپامونو بزنيم توش بايد يه گوشي بخرم يا دو سيمكارته باشه يا سيمكارتش رو بشه بدون برداشتن باطري بزاري.. چون راحت ميشه سيم چنج كرد.. البته نميخام اين گوشيو بفروشم واسه همه كماري خوبه جون سفته... چندين بار آب پاشيدم روش... زمين خورده تو خيابون.. ولي موندم چطوري سالمه اين لامذهب.. از سري اول توليدشه ك جنس خوب بود Biggrin.gif Biggrin.gif Confused Tongue

باشه فقط کل هفته دس من جمعهها دس تو....
(05-02-2015، 01:04 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 01:01 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشات ضعيف ميشه من راضي نيستم Undecided.gif Undecided.gif
(05-02-2015، 01:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 01:04 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشات ضعيف ميشه من راضي نيستم Undecided.gif Undecided.gif

خب ممن واسه چشای تو گفتم
ایرانسل دزد کثیف خدا نابودش کنه هرچی نت و مکالمه از طریق 4619 فعال کردم دیدم صفر شده Sad.gif
به 2000 نفری که به این سوال پاسخ بدهند شارژ هزاری داده میشود
ماهواره ای که اخیرا ایران پرتاب کرد؟1فجر2امید
ارسال به 22145
من فرستادم ولی دوباره سوا پرسید Sad.gif

واسه شمام اومده ؟
(05-02-2015، 01:15 PM)rezarh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال به 22145

واسه شمام اومده ؟

اره دیروز اومد.......لغوش کن من زدم نداد
(05-02-2015، 01:16 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 01:15 PM)rezarh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال به 22145

واسه شمام اومده ؟

اره دیروز اومد.......لغوش کن من زدم نداد

قبول داری ایرانسل دزد شده است؟ Angry.gif
۹۰۰مگ نت رایگان با ۹۲دقیقه مکالمه صفر شده برای من.تقصیر خودم شد استفاده نکردم
برا من فقط اسش موند
ایرانسل ....Confused