موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-02-2015، 02:30 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.آقا رضا من هنوز شارژ برد استقلال رو بهم نداد!
چکار کنم, نمیتونم دیکه امروز تو این پیش بینی شرکت کنم!?

اگر میخواهی امروز هم در پیش بینی شرکت کنی باید اون مسابقه را لغو کنی تا بتونی امروز شرکت کنی
(06-02-2015، 02:28 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 02:15 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یچیز دیگه این علامت  روی گوشی من میاد اما بیشتر H هست و سرعتش خوبه، پس چرا کامل 3g نیس؟
اینم ب محدوده مربوط میشه؟3g

منم رو گوشیم علامت 3G نشون میده بعضی وقتا هم E ولی بعضیا دیدم H نشون میداده پس به شهر نیست شاید به مدل یا تنظیمات اینترنت گوشی بستگی داره!  Sad.gif

البته حواست باشه تنطیمت باید روی 3جی باشه تا فقط 3جی نشون بده ولی اگر تنظیماتت روی خودکار باشه هر وقت هر کدومش قویتر باشه میاد بالای صفحه
کد نمیده که بابا
بچه ها چطور میشه رو لینک اسم گذاشت؟؟؟؟؟
(06-02-2015، 02:30 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

خانم مینا عزیز هنوز پیام تبریک بازی استقلال و سایپا برای شما نیومده؟
شما ت 1000 رو بفرست ببین کد شارژ جدید میده یا تکراری؟
آقا داد بی زحمت یه کمکی کنید

k 1380047524
(06-02-2015، 02:46 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

خانم مینا عزیز هنوز پیام تبریک بازی استقلال و سایپا برای شما نیومده؟
شما ت 1000 رو بفرست ببین کد شارژ جدید میده یا تکراری؟

فرستادم تکراری داد
(06-02-2015، 02:47 PM)Sajad71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

k 1380047524

خوب عزیز من هر کسی در این سایت همراه اول داشته کدهای خودشو یا دیگران زده و کسانیکه کد زدند دیگه نمیتونند کد کسی دیگه ایرا بزنند چون هر خط همراه اول میتونه یک کد رابزنه
ببخشید سوالم رو اینجا میپرسم میدونم بی ربطه ولی برا مدیران هم خصوصی بفرستم

چرا راحت نمیشه اینجا پست گذاشت ؟ از هر 10 تا مظلبی که میخوام بذارم اگه یکیش ارسال بشه .

دایم خطا میده که پی نوشته نشده !!!
(06-02-2015، 02:53 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 02:47 PM)Sajad71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

k 1380047524

خوب عزیز من هر کسی در این سایت همراه اول داشته کدهای خودشو یا دیگران زده و کسانیکه کد زدند دیگه نمیتونند کد کسی دیگه ایرا بزنند چون هر خط همراه اول میتونه یک کد رابزنه

برادر امثال من و آقا سجاد پیدا میشن که بخوان تازه عضو بشن