موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مجی هنوز دیر نشده برای منو امروز برداشت Undecided.gif
(05-02-2015، 03:58 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا این نت و مکالمه و اس رایگان من هنوز بر نداشته ایرانسل Biggrin.gif

شارژ Sad.gif

آسیاب به نوبت Biggrin.gif
(05-02-2015، 04:03 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 03:58 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا این نت و مکالمه و اس رایگان من هنوز بر نداشته ایرانسل Biggrin.gif

شارژ Sad.gif

درود Heart.gif
داداش والا مال 3 تا خطی که من زدم همش هست Biggrin.gif

از منم واس خطای دیگمم هست اما واس اونا نتو فقط صفر کرده .فدا Heart.gif
(05-02-2015، 04:06 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی هنوز دیر نشده برای منو امروز برداشت Undecided.gif

برا دوتا از خط هام برداشته ولی پیامکش هست
ولی دوتا خط دیگم آی سیم بود هنوز هست هم نت و مکالمش و پیامکش دارم دانلود میکنم تا تموم بشه  Biggrin.gif
صداشو در نیارین بقیه رو یادش رفته
به نوبت داره برمیداره
اگه دارین استفاده کنید تا بر نداشته Sad.gif
(05-02-2015، 04:13 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نوبت داره برمیداره
اگه دارین استفاده  کنید تا بر نداشته  Sad.gif

همشونو داره برمیداره؟یا نتو؟
والا هزار برکت به همراه اول ده تومن دادم 5.5گیگ اینترنت داد
تمومم نمیشه اصلا Biggrin.gif
(05-02-2015، 04:16 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 04:13 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نوبت داره برمیداره
اگه دارین استفاده  کنید تا بر نداشته  Sad.gif

همشونو داره برمیداره؟یا نتو؟

مکالمه ها رو که کلا برداشته بعضی از نتا هم 300مگابایتش مونده بقیشو برداشته
فقط با اس ام اس کاری نداشته
انگاری زیاد اونو فعال نکردن اینم بیخیالش شده
سلام دوستان
اگه از اپ شارژ ایرانسل بگیری بازم به طرفی که با شمارش اپو نصب کردی اسمس میده یا فقط برا شارژ همراه اول اینطوره...؟ اگه کسی در این باره اصلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
متشکرم