موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-02-2015، 09:57 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش دیگه اون برنامه برای معرفی امتیاز نمیده

دیشب که گفتن برای موجودی گیری امتیاز میده! ممنون خبر خوبی بود چون نمیتونستم ازش استفاده کنم! Dodgy.gif
ولی نگرانی اصلی اینجاست که چرا ایرانسل سیاستی در پیش گرفته که میگه تبریک برنده شدید و تا کد رو ارسال کنیم میگه کاربر گرامی شما جایزه خود را دریافت نموده اید یا شما عضو مسابقه ... نشده اید و بعبارتی گویا جدیدا برای هر مسابقه یکبار به هر خط شارژ میده  Sad.gif (البته بعضی مسابقات)
(08-02-2015، 10:03 AM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 09:57 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش دیگه اون برنامه برای معرفی امتیاز نمیده

دیشب که گفتن برای موجودی گیری امتیاز میده! ممنون خبر خوبی بود چون نمیتونستم ازش استفاده کنم! Dodgy.gif
ولی نگرانی اصلی اینجاست که چرا ایرانسل سیاستی در پیش گرفته که میگه تبریک برنده شدید و تا کد رو ارسال کنیم میگه کاربر گرامی شما جایزه خود را دریافت نموده اید یا شما عضو مسابقه ... نشده اید و بعبارتی گویا جدیدا برای هر مسابقه یکبار به هر خط شارژ میده  Sad.gif (البته بعضی مسابقات)

فقط با تکان دادن برنامه100امتیاز میده همین دیگه دورانش تمام شد
(08-02-2015، 09:01 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوروزه برنامه اپرا گوشیم باز نمیشد
نگرانم شده بودین؟

اره منو بی بی خیلی سراغت رو گرفتیم ولی هیچکس پاسخگو نبود
الان خوبی سالمی اتفاقی نیفتاده واست
دوستان فوتبالی امروز 3 بازی به شرح زیر هست:
يکشنبه 19/11/1393 ساعت : 17:10
هفته 20 جام خليج فارس جام خليج فارس : استقلال - پيکان

شبکه 3 زنده از شبکه سه يکشنبه 19/11/1393 ساعت : 19:45
هفته 24 ليگ برتر انگليس : وستهام - منچستريونايتد

شبکه ورزش زنده از شبکه ورزش يکشنبه 19/11/1393 ساعت : 23:30
هفته 22 لاليگا لاليگا : بيلبائو - بارسلونا
شبکه ورزش زنده از شبکه ورزش

که الان فقط بازی استقلال و پیکان فعاله که متاسفانه حرفی از شارژ نمیزنه و شارژ نداره و فقط گزینه های ارسالی رو نشون میده
1. برد استقلال
2. تساوی
3. برد پیکان

امیدواریم بازی 23:30 شارژ داشته باشه
(08-02-2015، 10:28 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 09:01 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوروزه برنامه اپرا گوشیم باز نمیشد
نگرانم شده بودین؟

اره منو بی بی خیلی سراغت رو گرفتیم ولی هیچکس پاسخگو نبود
الان خوبی سالمی اتفاقی نیفتاده واست

مر30خوبم ولی درسا خیلی بدن
دلم براتون تنگ شده بود
اپ چرا اینجوری شده؟؟؟
دیگه امتیاز به معرف نمیده!!! امتیاز اولین تراکنشم نمیده
(08-02-2015، 01:50 AM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 01:45 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این قضیه سایت 780 چیه؟؟؟
ب منم بگییییید
خصوصی پیام بدید اگه میخواین مخفی باشه

ن عزیز مخفی موندن نداره،
اول برید ب سایت زیر:

بعد طبق راهنمایی ک خودش داده کد شانس رو ک از سایت گرفتید وارد میکنید.
به صورت رندوم بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰۰ هزارتومان شارژ میده.
برای اعمال شارژ روی خططتون هم باید با همین سامانه ۷۸۰ ی شارژ بخرید.

چرا ؟؟

من انجام دادم ولی:

تبریک
1 شانس سانتافه + 0 ت شارژ هدیه گرفتید

شما که گفتی حداقل 500 شارژ میده
بچه ها 780 حتی ارزش امتحان کردن هم نداره دیروز یه بنده خدایی اومد خالی بست 30 تومن گرفتم اونم پشت سر هم همه باور کردن Biggrin.gif
من با اینکه میدونستم همش فیکه خودم با 6 تا خط امتحان کردم همش صفر تومن شارز بود حالا هی شما برید تست کنید Tongue.gif
سعيد سيمكارتاتو ثبت كردي به 272؟ من كه جرئت نميكنم بزنم اينا خيلي خودشون وضعشون خرابه Biggrin.gif ميخوان اهراز هويت ماها رو بكنن Biggrin.gif
(08-02-2015، 11:34 AM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 01:50 AM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 01:45 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این قضیه سایت 780 چیه؟؟؟
ب منم بگییییید
خصوصی پیام بدید اگه میخواین مخفی باشه

ن عزیز مخفی موندن نداره،
اول برید ب سایت زیر:

بعد طبق راهنمایی ک خودش داده کد شانس رو ک از سایت گرفتید وارد میکنید.
به صورت رندوم بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰۰ هزارتومان شارژ میده.
برای اعمال شارژ روی خططتون هم باید با همین سامانه ۷۸۰ ی شارژ بخرید.

چرا ؟؟

من انجام دادم ولی:

تبریک
1 شانس سانتافه + 0 ت شارژ هدیه گرفتید

شما که گفتی حداقل 500 شارژ میده

منم همینطور ..حتی شارژ خریدم..هیچی گیرم نیومد..فقط شارژی ک خریدم