موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 02:24 AM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تونین از کانال من در آپارات دیدن کنید.خیلی تعریف نمی کنم ولی نسبتا کلیپ های خوب و تکی هست توی کانالم

این الان واقعا نیاز به تذکر داره و قانون شکنی هست نه چت های ماااا
فاطمه ارسال خودت رو گزارش میکنی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز لطفا دیگه توی سایت تبلیغ نکنید...
(30-12-2014، 02:27 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ ارسال خودم بود  Tongue.gif اشتباه شده اخه با موبایلم  Biggrin.gif
چرا این همه چت میکنین؟ خوب برین پیام خصوصی بدین درد و دل کنین. یه مطلب میخوام ببینم باید 100 صفحه هی بگردم تا پیداش کنم. Angry.gif
(30-12-2014، 02:31 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز لطفا دیگه توی سایت تبلیغ نکنید...

ای جاااان مدیر جان آمد  Biggrin.gif
(30-12-2014، 02:27 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی غم جان سایت اشتراک ویدئو هم اشکال داره بزاریم؟ Huh Huh.gif
(30-12-2014، 02:32 AM)crazygirl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا این همه چت میکنین؟ خوب برین پیام خصوصی بدین درد و دل کنین. یه مطلب میخوام ببینم باید 100 صفحه هی بگردم تا پیداش کنم.  Angry.gif

در حال حاضر مطلب خاصی در این تاپیک قرار داده نشده است لطفا به تاپیک های دیگر مراجعه فرمایید با تشکر  Biggrin.gif
(30-12-2014، 02:32 AM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی غم جان سایت اشتراک ویدئو هم اشکال داره بزاریم؟ Huh  Huh.gif

کلا هر گونه گذاشتن سایت اشکال داره حتی گوگل Biggrin.gif
(30-12-2014، 02:32 AM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی غم جان سایت اشتراک ویدئو هم اشکال داره بزاریم؟ Huh  Huh.gif

آره هر چی غیر از سایت موبایل روز اشکال داره.... Wink.gif