موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 12:43 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی یه دونه اعتبار دادم. ممنون که کد رو گذاشتی دو تا گرفتم Shy.gif

خواهش می کنم،شما دوتا گرفتی باید دوتا اعتبارم بدیا Biggrin.gif
(31-12-2014، 09:10 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه ساکته Biggrin.gif

نبودم  Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:36 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:23 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم به معرفت بعضیا که دوبار بهم اعتبار دادن،بعضیا هم +2 دادن،مرسی Heart.gif
بقیه هم یاد بگیرن Biggrin.gif

بعضیا هم مثل جناب m... چهارتا اعتبار دادن بهم،یاد بگیرید Biggrin.gif
فدا دادا
گفتم که >هرچی اعتباره مال تو.... هرچی شارژه مال من
شبتون بخیر بای.... Heart.gif Blush.gif
(31-12-2014، 09:49 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا صفحات رو به 150 برسونید تا تاپیک رو ببندم و تاپیک جدید رو من بزنم. Biggrin.gif  Blush.gif

بیام کمک  Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:45 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 09:10 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه ساکته Biggrin.gif

نبودم  Biggrin.gif

میگم تعداد صفحه ها تمایلی به زیاد شدن نداره ها Biggrin.gif
حالا که اومدی اعتبار منو بده کد گذاشتم Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:50 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 09:49 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا صفحات رو به 150 برسونید تا تاپیک رو ببندم و تاپیک جدید رو من بزنم. Biggrin.gif  Blush.gif

بیام کمک  Biggrin.gif

آره اینو هم بگم تا آخر شب برسونینش به 150 من صبح تاپیک جدید میزنم... Biggrin.gif
دیگه بای... Biggrin.gif Blush.gif
(31-12-2014، 10:09 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی کجایی من امشب جای تورو پر کردم Tongue.gif

حاضر اومدم خوب کاری کردی جامو گرفتی Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:53 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:50 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیام کمک  Biggrin.gif

آره اینو هم بگم تا آخر شب برسونینش به 150 من صبح تاپیک جدید میزنم... Biggrin.gif
دیگه بای... Biggrin.gif  Blush.gif
این تاپیک تا 250 صفحه میره خیالت راحت
بای تا های بی غم Blush.gif Biggrin.gif Shy.gif
بچها من تازه اومدم اعتبار بدرد چی میخوره ؟