موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 01:49 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:49 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا چرا چیزای من انگلیسی شده
اومدیم یکی مثل انگلیسیش خوب نبود اونوقت باید چیکار کنه

کاربر فعال شدی Heart.gif

ووووووووووووووی مرسی ادمین دلی
شیرینی تماته میدم Biggrin.gif
(31-12-2014، 01:54 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:49 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال شدنت مبارککککککککک  Biggrin.gif

مرررررررررررررcccccccccccccccccccccc
میخوام شیرینی بهت اعتبار بدم ولی ندارم الان Biggrin.gif Biggrin.gif
 دادستانی کل کشور با توجه به گسترده تر شدن ابعاد تخلفات مالی شرکت های «پدیده شاندیز»، «تبرک» و «پردیسبان» تمامی تبلیغات رسانه‌ای این شرکت‌ها را در صدا و سیما و روزنامه‌ها ممنوع کرد.
(31-12-2014، 01:58 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:54 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال شدنت مبارککککککککک  Biggrin.gif

مرررررررررررررcccccccccccccccccccccc
میخوام شیرینی بهت اعتبار بدم ولی ندارم الان Biggrin.gif  Biggrin.gif
ووووییییی شانس منه دیگههههههه  Sad.gif
مسعود فعال شدنت مبارک
بعد منبع خبرت چیه؟؟
منم صفحم لاتین شده
اولش فکر کردم سایتو اشتباه وارد کردم
کلی تعجبیدم
ادمین داری همه چیو زیر و رو میکنیا قیامتی به پا شده
Biggrin.gif
تحریم ها اثر کرده پیج خلوته
Biggrin.gif
 نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که مردم آفریقا و آسیا با خوش‌بینی، منتظر سال 2015 هستند و امیدوارند سالی بهتر از سال قبل در پیش داشته باشند اما در اروپای غربی مردم به سال 2015 خوش‌بین نیستند.
ادمین نمیزاره منبع خبر بزارم فقط بدونین واقعیته همش منبع هم داره
الان راحت میشه اینجا نشست درس خوند
هیسسسسسسس
Biggrin.gif