موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 12:21 PM)samane نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:17 PM)farshadesmaile نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 11:55 AM)kia5420 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید چطور میتونم عکس بروفایلم رو بزارم

به سختی، Biggrin.gif
کپی شناسنامه،کپی و اصل کارت ملی به همراه دوتا ضامن دانشجو،بعلاوه اصل رضایت نامه والدین و برگ سبز پرداخت عوارض
BiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrin

ضامن دانشجو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شیب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سامان جون درست شد
نه مازیارجون ایشالا دفعه بعد میگیرم Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:34 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 11:47 AM)samane نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبح بخیر من عضو جدیدتونم هیچکی بهم خوش آمد نمیگه Sad.gif  Sad.gif  Sad.gif

سلام خوش اومدی Heart.gif

سلام ،دوست گرامی،ورود شما را به اعضا تسلیت میگویم، Wink.gif
ببخشید شما از طریق فضای مجازی باز تولید شدین یا ....
آقا چرا کسی برای نوشته های من ارزشی قایل نیست
من اعتبااار میخوااام Rolleyes.gif Rolleyes.gif
(01-01-2015، 12:35 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:30 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من زیاد تو خط همراه اول نیستم نمیدونم والااا

درود و سپاس از تو بانوی پاکدامن  Biggrin.gif
چادر مشکیت منو به اغما برده Exclamation

سلام واقعااااا  Biggrin.gif
سلام دوستان خوبید
سلام بر همه ی کابران انجمن...ظهرتون بخیر Blush.gif
(01-01-2015، 12:54 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:35 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:30 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آری Tongue.gif
(01-01-2015، 01:05 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:54 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آری  Tongue.gif
خخخخخخخخ Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه ی کابران انجمن...ظهرتون بخیر Blush.gif

سلام بر آقای غیبت کننده  Biggrin.gif