موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 12:01 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه
روز خوبی رو داشته باشید

یه پرسش دارم
یه پیامک به همراه اول اعتباری میاد
مبنی بر اینکه شما دارای 50 پیامک چندرسانه ایی به میزان ........کیلوبایت هستید و تا تاریخ 130/10/1393 مهلت استفاده دارید
روزی حدود 5-6 میاد
چکار کنم که از شرش راحت بشم
سپاسگذار
--------------فقط دوستان زود آگاهی بدن برای خودم نیست مهمان دارم میخوام جوابش بدم

و
برای حذف پیامکی که میاد و باید لغوش کنم
چی باید بفرستم
متن پیام در مورد برای مثال فال حافظ برنامه های زندگی
هربار که میاد شارژ کم میکنه

سلام
تا جایی که من یادمه این پیام ها وقتی که استعلام اعتبار رو میگرفتی میومد
خب اگه تاریخش تا 13م هست که دو روز دیگه باید تموم بشه
بچها شرمنده فک کنم از وقتی من عضو انجمن شدم شارژها هم فرار کردن Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif
(01-01-2015، 12:03 PM)samane نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید بری تو کنترل پنل کاربریت و تغیر آواتار رو انتخاب کنی حالا واسه خودت عکس بزار

ممنون سامان
آغاز سال نو ۲۰۱۵ بر همه ملل جهان شاد باد
A very Happy new year 2015 to you and yours
دیشب من باز زودتر از همه رفتن این محمد و بی غم و اینا نشستن غیبت پشت سر من محمد یکی هم برا تو پیدا کنیم عایا  Biggrin.gif
یه پیام از 737911 (بازی مرموز) اومد که شارژ میده تستش کردم 500تومنمو خورد هیچی هم نداااااااد اگه برای شما هم اومده نزنیدش
(01-01-2015، 12:11 PM)(Amir) نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیام از 737911 (بازی مرموز) اومد که شارژ میده تستش کردم 500تومنمو خورد هیچی هم نداااااااد اگه برای شما هم اومده نزنیدش

مرسی که بهمون گفتی  Shy.gif
(01-01-2015، 11:55 AM)kia5420 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید چطور میتونم عکس بروفایلم رو بزارم

به سختی، Biggrin.gif
کپی شناسنامه،کپی و اصل کارت ملی به همراه دوتا ضامن دانشجو،بعلاوه اصل رضایت نامه والدین و برگ سبز پرداخت عوارض
BiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrin
عاقا دیگه من شارژمیخوامگریهگریهگریهگریه
(01-01-2015، 12:06 PM)(Amir) نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:01 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه
روز خوبی رو داشته باشید

یه پرسش دارم
یه پیامک به همراه اول اعتباری میاد
مبنی بر اینکه شما دارای 50 پیامک چندرسانه ایی به میزان ........کیلوبایت هستید و تا تاریخ 130/10/1393 مهلت استفاده دارید
روزی حدود 5-6 میاد
چکار کنم که از شرش راحت بشم
سپاسگذار
--------------فقط دوستان زود آگاهی بدن برای خودم نیست مهمان دارم میخوام جوابش بدم

و
برای حذف پیامکی که میاد و باید لغوش کنم
چی باید بفرستم
متن پیام در مورد برای مثال فال حافظ برنامه های زندگی
هربار که میاد شارژ کم میکنه

سلام
تا جایی که من یادمه این پیام ها وقتی که استعلام اعتبار رو میگرفتی میومد
خب اگه تاریخش تا 13م هست که دو روز دیگه باید تموم بشه
درود و سپاس از تو
تا 30 هست
اشتباه شده 130