موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 01:55 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبلا اینجا میومدم مهمان بودم چرا اینقدر به ما مهمونا بد میگفتید؟  Angry.gif

خخخخخ خب ادم مهمونی میره باید زودی بره خونشون  Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:53 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول دیگه چرا شارژ نمیده؟؟؟

فعلا که نداده
(01-01-2015، 01:55 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی به مهمونا بد نگفته...گفته؟ Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:08 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد ما و بد گفتن عمراااا فقط اخر شبا باید به زور بیرونشون میکردیم Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:10 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:08 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد ما و بد گفتن عمراااا فقط اخر شبا باید به زور بیرونشون میکردیم Biggrin.gif

اینا دیگه داشتن جای میزبانم میگرفتن...مهمونی هم حدی داره دیگه Biggrin.gif
محمد اسپم نده بوووووععع کوفت گرفتههه اره دیگه یه موقع میدی ما رو مینداختن بیرون جای ما میخوابیدن والاااا Biggrin.gif
ما 24 ساعت مهمون داریم خب یه نگاه به خرج و مخارج بکنید گرونیهههه انقد نیاین مهمونییی یا اکه میاین روزه ی 24 ساعته بگیرین خببب 
با همتون قهرم Angry.gif Angry.gif Angry.gif
(01-01-2015، 02:14 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با همتون قهرم Angry.gif Angry.gif Angry.gif

نیومده قهر کردی؟ Biggrin.gif
اشکالی نداره نازنین جون.حالا که عضو شدی دیگه از مهمون دراومدی