موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مرسی محمد.میزنم شد که شد،نشدم بیخیال میشم شاید قاطی کرده.
آهان فاطمه،پس محصول درخواستی فعلا در دستزس نمی باشد Biggrin.gif
هی دست رو دل من نذار تازه من هوو هم دارم  Biggrin.gif
(30-12-2014، 01:34 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهان فاطمه،پس محصول درخواستی فعلا در دستزس نمی باشد Biggrin.gif

اره دقیقااا  Biggrin.gif
محمد منم ندارم Biggrin.gif
دوستان شب همگی خوش Heart.gif
(30-12-2014، 01:29 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:26 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه چی؟ Biggrin.gif
پس کی الان عشقته؟ Biggrin.gif

وا مگه میشه عشق رو عوض کرد همونه ولی باهاش قهرم در حال حاضر

سلام عزیزم خوبی؟؟؟؟
(30-12-2014، 01:30 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:27 AM)zohre joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.
سلام محمدم بالاخره نتم رو وصل کردم.
اینم سورپرایزی یود که بهت گفتم. Heart.gif  Blush.gif

سلام زهره گفتم چیکار میخوای بکنی میگی سورپرایز... Undecided.gif
بازم خوبه کمتر پول شارژ میدم. Biggrin.gif

Dodgy.gif ؟؟؟؟
(30-12-2014، 01:37 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:30 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:27 AM)zohre joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.

Dodgy.gif ؟؟؟؟

بابا گفتم که بهت کیه همین کنار نشسته داره اونم پیام میده... Biggrin.gif
سلام بچه ها.. من میرم درس میخونم افسرده میشم اینجوری  Sad.gif Undecided.gif میشم
میام اینجا شاد و اینجورا  Rolleyes.gif Biggrin.gif Wink.gif میشم
خلاصه دمتون گرم  Rolleyes.gif . خیلی همتون رو دوست دارم Heart.gif
دمتون گرم والا Blush.gif Heart.gif
(30-12-2014، 01:39 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:37 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.

Dodgy.gif ؟؟؟؟

بابا گفتم که بهت کیه همین کنار نشسته داره اونم پیام میده... Biggrin.gif

من اصلا حرف زدم Tongue.gif