موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 11:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 11:36 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی این تویی لینک گذاشتی باورم نمیشه Biggrin.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت خودمه Biggrin.gif کوتاه کننده لینکه

دلی پستت رو پاک میکنم یک بار دیگه تکرار بشه محروم میشی... Angry.gif Biggrin.gif
نقل قول:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت خودمه Biggrin.gif کوتاه کننده لینکه
باهات قهرم منم اونروز لینک رو کوتاه کردم گذاشتم پستمو پاک کردی  Sad.gif  حالا عیب نداره من زود اشتی میکنم اگه اعتبارمو رند کنی Biggrin.gif
(30-12-2014، 11:37 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 11:34 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تقصیرهههههههههههه mohammad.omv Biggrin.gif

من چه تقصیری دارم...اصن تا حالا ادم به مظلومی من دیدی؟ Angel.gif Biggrin.gif

نه اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا  Biggrin.gif
(30-12-2014، 11:41 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه دلیل این چیه میگه کارت معتبر نیست قبلش با یه خط دیگه ازش شارژ گرفتم 780 رو میگرم الان میگه کارت معتبر نیست

فکر کنم هر شماره موبایل یه بار میتونه شارز بگیره و هر کد شانس هم یه بار قابل استفاده ست
(30-12-2014، 11:40 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد منم سر حالم ولیکن این بچه ها فحشمون ندن یهو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS
  Biggrin.gif

ادمین بیا اینم از پست جدید با آوردن نام کاربر  Biggrin.gif

Biggrin.gif

Undecided.gif افرین حالا لازم نیست پر رنگ هم کنی Tongue.gif
(30-12-2014، 11:40 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد منم سر حالم ولیکن این بچه ها فحشمون ندن یهو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS
  Biggrin.gif

Biggrin.gif

از ادمین و بچه ها اجازه میگیریم که بنظر من اجازه بدن...حیفه این انرژی امشب اینجا تموم نشه؟ Biggrin.gif
ادمین جان من با یه خط دیگه زدم
(30-12-2014، 11:44 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جان من با یه خط دیگه زدم

شاید کد شانس قبلا استفاده شده
فاطی محمد به نظر من انرژیتون رو مصرف کنین صبح بشه فوقش میام زیرابتون رو میزنم ولی حیفه انرژی به اصطکاک درونی تبدیل بشه Biggrin.gif
(30-12-2014، 11:43 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS
  Biggrin.gif

Biggrin.gif

Undecided.gif افرین حالا لازم نیست پر رنگ هم کنی Tongue.gif

هر چه میخواهی بگیر اما این پررنگی را نگیر Biggrin.gifادی جون اصلا حرفشو نزناااااااااااا  Tongue.gif