موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من فردا اگه شارژ بیاد ایرانسل را روشن میکنم گفته باشم! Biggrin.gif Biggrin.gif
به منم اعتبار بدین اعتبارمو نگاه کنین آدم گریه ش میگیره
سلام به همه ی دوستان
امروز بچه ها SHAHRV ش میده ف کنم
(30-12-2014، 02:58 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد میشه کدشو بگی من چند ماهی میشه شارژ رایگان نگرفتم ببینم به من میده یا نه گریهConfused

1 به 84888
(30-12-2014، 04:19 PM)حامد منصوری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسایی که قبلا گرفتن یا نگرفتن؟ Undecided.gif
(30-12-2014، 04:19 PM)حامد منصوری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اونایی ک تاحالا نگرفتن میده فقط ...
(30-12-2014، 04:21 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 04:19 PM)حامد منصوری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث غیر مجازه
اگه گرفتی نزن که فقط شارژ میخوره
همراه اولو کسی تست نکرده ببینه شارژ میده یا یوخ ؟
(30-12-2014، 04:23 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 04:21 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث غیر مجازه
اگه گرفتی نزن که فقط شارژ میخوره

ایرانسل جوابمو نمیده
چیکارش کنم ش نمیده