موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چند روزه ایرانسل شارژ نداده ؟!
اگگه پنجشنبه رو بزاریم کنار فک کنم یه 16 روزی بشه !!!
همراه اول هم که 5 روزه نداده !
اعتبار لدفن Undecided.gif
درود
اومدم یه حاضری بزنم teeth
(30-12-2014، 01:34 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
اومدم یه حاضری بزنم teeth

درود بر تو...حاضریت زده شد Biggrin.gif
میگم ادمین دلی خداوکیلی چند بار از من پول میگیری?? Confused
وای خیلی بامزه گفتی mmhamidi75 عین اینا که یارشون میزاره میره حتی آمار روز و ساعت و ثانیه رو هم دارن Biggrin.gif
(30-12-2014، 01:37 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد اُو اِم وی
درود و سپاس ازشما
بچه های جنوب  Heart.gif  Blush.gif  Cool.gif

خواهش میکنم...البته میوفته جنوب غربی Biggrin.gif
گران جانی مکن ای شارژ برگو
  از آن زلف و از آن رخسار برگو  Sad.gif
84888
و
20142
و
780
هنوز شارژ میدن یا که خیر؟

امروز کسی تست کرده دیگر مسابقات رو یا که خیر؟

دوستان طرحی برای تماس که به صرفه باشه برای ایرانسل سراغ دارید؟ مثال نقره ای طلایی جزیره

از امشب ساعت 24:00 به مدت 24ساعت از خطوط ایرانسل استفاده نخواهد شد( روز بدون ایرانسل 10 دی)

آیا این امکان وجود داره من بدونم به چه کسانی اعتبار دادم
خواهشمندم دوستان کاربران و مدیران محترم راهنمایی کنید
(30-12-2014، 01:48 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84888
و
20142
و
780
هنوز شارژ میدن یا که خیر؟

امروز کسی تست کرده دیگر مسابقات رو یا که خیر؟

دوستان طرحی برای تماس که به صرفه باشه برای ایرانسل سراغ دارید؟ مثال نقره ای طلایی جزیره

از امشب ساعت 24:00 به مدت 24ساعت از خطوط ایرانسل استفاده نخواهد شد( روز بدون ایرانسل 10 دی)

84888 و 780 هنوز دارن شارژ میدن البته به کسانی که نگرفتن...20142 رو تست نکردم ببینم چجوریه
(30-12-2014، 01:48 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه باید حساب اعتبارات دست خودت باشه و بدونی مثلا امروز به کی اعتبار دادی Wink.gif