موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عجب
تعداد مهمانها بیشتر از اعضاست
Huh.gif
(01-01-2015، 01:35 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:33 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:31 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اعتبار منم بزسونید به نود ترو خدا

بخدا اعتبارم بسته هست فردا جبران میکنم Angel.gif

در عوض من بهت اعتبار دادم باز Biggrin.gif

مسعود منو بی بی نداریم که قربون دستت همیشه از این کارا بکن  Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:39 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب
تعداد مهمانها بیشتر از اعضاست
Huh.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif  بیکارناااا نه میتونن بنویسن نه شارژ هست نه اعتبار براشون الکی دلشون خوشه میان  Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:39 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:35 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:33 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:31 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اعتبار منم بزسونید به نود ترو خدا

بخدا اعتبارم بسته هست فردا جبران میکنم Angel.gif

در عوض من بهت اعتبار دادم باز Biggrin.gif

مسعود منو بی بی نداریم که قربون دستت همیشه از این کارا بکن  Biggrin.gif

بی بی هم خیلی با معرفت هست فردا باید بهش دوبل اعتبار بدم Biggrin.gif
فاطمه من میرم بخابم،الان صفحه122 هست. میخوام تواناییتو بسنجم ببینم تا صبح چیکار میکنیا، ماشالا Biggrin.gif
شب همگی خوش
یعنی واقعا دیگه نامردین اگه سپاس رو ندین همه سپاس بدین دیگه وقتی اعتبار نیست
سپاسمون بره بالا Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:43 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره خداییش خیلی با معرفته  Shy.gif دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b] 
Highslide JS

سلام خوبی عزیزم؟؟؟؟
(01-01-2015، 01:45 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:43 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره خداییش خیلی با معرفته  Shy.gif دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b] 
Highslide JS

سلام خوبی عزیزم؟؟؟؟

شیما الان با من بودی گفتی عزیزم Tongue.gif
اعتبار منم رند کنید، مرسی Heart.gif Heart.gif
(01-01-2015، 01:43 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه من میرم  بخابم،الان صفحه122 هست. میخوام تواناییتو بسنجم ببینم تا صبح چیکار میکنیا، ماشالا Biggrin.gif
شب همگی خوش

باشه برو خیالت تخت تا وقتی بیدارم تمام سعی خودمو میکنم  Biggrin.gif