موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 11:22 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی چک بی محل کشیده از کی میتونم شکایت کنم؟
صادرکننده
بانک و صادرکننده

صادر کننده
(31-12-2014، 11:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:25 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif مجی از دست من ناراحت شده به جون دخترم با تو نبودم ببخشید فدات شم Heart.gif 
همش تقصیر این کاربرا بود اعصابمو خورد کرد من با مجی دوستم وقتی به اون یه چیزی میگم واسه اینه که شما هم بی قانونی نکنید دیگه   من که هر شب نمیتونم خشونت کنم خرجش زیاده  Heart.gif
این مجی Heart.gif این دلی Heart.gif 
 این دخترت کیه ازش مایه میذاری هر سری  ایرادی نداره دلی 
این من Heart.gif  این دلی Blush.gif

Biggrin.gif هنوز دنبال مادر دخترم پیدا نکردم
آهان مادرش همونه که قضیش گفتی برام Biggrin.gif Tongue.gif
دوستان لطفا اسبم ندید Lightbulb.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
مرسی محجوب جبران شد Heart.gif Heart.gif

بچه ها این سعیدجون خانومه ما میگفتیم سعید شرمنده سعیده خانوم
MOJTABA6

ها اره تقریبا ولی اون فعلا فراریه Biggrin.gif
(31-12-2014، 11:28 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:22 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی چک بی محل کشیده از کی میتونم شکایت کنم؟
صادرکننده
بانک و صادرکننده

صادر کننده

ممنون ادمین عزیز
مرسی مجتبی جبران شد
شرمنده فقط یه اعتبار برام مونده بود مرسیییییییییییییییییییی Heart.gif Heart.gif
(31-12-2014، 11:36 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی محجوب جبران شد Heart.gif  Heart.gif

بچه ها این سعیدجون  خانومه ما میگفتیم سعید   شرمنده سعیده خانوم

شوخی نکن
(31-12-2014، 11:41 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:36 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی نکن

ادمین راست میگه توی مشخصاتش نوشته خانوم ولی نمیدونم چرا اسمش سعید؟ Undecided.gif
(31-12-2014، 11:41 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی نکن

نمیدونم اسمش سعیدجون
تو پروفایلش زده خانم
من بخاطر این گفتم

--------
یکی از پستام پاک شده فک کنم Undecided.gif