موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 12:50 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:45 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 09:10 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه ساکته Biggrin.gif

نبودم  Biggrin.gif

میگم تعداد صفحه ها تمایلی به زیاد شدن نداره ها Biggrin.gif
حالا که اومدی اعتبار منو بده کد گذاشتم Biggrin.gif
ای کوفت بخوری اعتبارتو که دادممممممممم  Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:23 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال دارم
اگه سیمکارت گم کرده باشیم و بعدش بخوایم یه پوکه دیگه بگیریم از نمایندگی ایرانسل هزینش چقدره؟ کسی این کارو کرده؟  Shy.gif

اگه پوکه سیم کارتت رو نداشته باشی زنگ میزنی 700, شماره سریال خطت رو میگیری, بعد میری دفترخدماتی ها 5 تومن میگیرن سیم کارتت رو بهت میدن, اگه هم پوکه شو داشته باشی 4 تومن هزینه ش میشه
خودم رفتم گرفتم
(01-01-2015، 12:58 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:23 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال دارم
اگه سیمکارت گم کرده باشیم و بعدش بخوایم یه پوکه دیگه بگیریم از نمایندگی ایرانسل هزینش چقدره؟ کسی این کارو کرده؟  Shy.gif

اگه پوکه سیم کارتت رو نداشته باشی زنگ میزنی 700, شماره سریال خطت رو میگیری, بعد میری دفترخدماتی ها 5 تومن میگیرن سیم کارتت رو بهت میدن, اگه هم پوکه شو داشته باشی 4 تومن هزینه ش میشه
خودم رفتم گرفتم

واقعنی من یه سیم کارتم شکسته الان خیلی وقته تکلیف اون چیه یعنی واگذار شده؟ Biggrin.gif
بی بی سر کسه رو شل کن، سه چهارتا بده Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:56 AM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها من تازه اومدم اعتبار بدرد چی میخوره ؟
سلام خوش اومدی
مرسی بابت اعتبار به هیچ دردی نمیخوره کلاس داره  Biggrin.gif Tongue.gif
(01-01-2015، 12:58 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال دارم

خودم رفتم گرفتم
مرسی از راهنماییت  Blush.gif  آره اینجوری انگار منم شنیدم میخواستم مطمین بشم Wink.gif
(01-01-2015، 12:57 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:50 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:45 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 09:10 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه ساکته Biggrin.gif

نبودم  Biggrin.gif

میگم تعداد صفحه ها تمایلی به زیاد شدن نداره ها Biggrin.gif
حالا که اومدی اعتبار منو بده کد گذاشتم Biggrin.gif
ای کوفت بخوری اعتبارتو که دادممممممممم  Biggrin.gif

آخه یکی به کجای ادم میرسه،خسیس نباش Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:00 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال دارم

خودم رفتم گرفتم

واقعنی من یه سیم کارتم شکسته الان خیلی وقته تکلیف اون چیه یعنی واگذار شده؟ Biggrin.gif

چن ماهه؟
زنگ بزن 700 راهنماییت میکنه
(01-01-2015، 12:26 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی دوتا اعتبار بده دوتا اعتبار میگیره زود بدین میخوام برم کار دارم.... Biggrin.gif

بی غم من که پنج تا بهت دادم Heart.gif
ولی تو یکی دادی Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif
(01-01-2015، 01:01 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:56 AM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها من تازه اومدم اعتبار بدرد چی میخوره ؟
سلام خوش اومدی
مرسی بابت اعتبار به هیچ دردی نمیخوره کلاس داره  Biggrin.gif Tongue.gif

چه کلاسی داره الان من نفر اولم  Biggrin.gif 443 تا اعتبار  Cool.gif الان من باکلاس شدم  Biggrin.gif Tongue.gif