موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام .. مسـابقه شهروند واسه اونایی که  قبلا گرفتن بازم  میده ؟؟!  یا  کد تکراری  میده ..
(01-01-2015، 03:11 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:04 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:25 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش به حال خودم که یه روزم مهمون نبودم از اولش صاحب خونه شدم Biggrin.gif

سعید چرا اسمتو عوض کردی
اسمت با من ست بود از ستی دراومد Biggrin.gif

دیشب یکی منو با دختر اشتباه گرفت ترسیدم یهو بلایی سرم بیاره عوض کردم  Biggrin.gif

میترسیدی یهو یکی بیاد مختو بزنه؟ Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:19 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .. مسـابقه شهروند واسه اونایی که  قبلا گرفتن بازم  میده ؟؟!  یا  کد تکراری  میده ..

نه نمیده فقط شارژتو میخوره
(01-01-2015، 03:17 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:15 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.........دوستان عزیز... Shy.gif ...به محمد گفتم برو ببین من هستم...یامحوم Biggrin.gif رفت خبرم نداد Undecided.gif

من الان اومدم بهتم خبر دادم که هستی یعنی مخفی نیستی Biggrin.gif

با یه مرور گر دگه نگا میکنم اصلا خودمو نمیبینم....این چه جورشه Biggrin.gif ....دستت درد نکنه محمد جواب داد Exclamation Tongue.gif
وایییییییییییی باز شارژم رفت از دیشب سه بار 80501 رو زدم یکی از سیم ها همش میگه شما عضو نشدید الان شارژم رفت Sad.gif
از من به شما نصیحت وقتیad777 رو زدید و گفت عضو نشدید شارژ نمیده دوباره لغو نکنید اس بدید Sad.gif Sad.gif Sad.gif
محمد
Undecided.gif Undecided.gif
(01-01-2015، 03:38 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد
Undecided.gif  Undecided.gif

چیه؟اتفاقی افتاده؟ Undecided.gif
سکوت مبهمی تابیک رو فرا گرفته Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:11 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:04 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:25 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش به حال خودم که یه روزم مهمون نبودم از اولش صاحب خونه شدم Biggrin.gif

سعید چرا اسمتو عوض کردی
اسمت با من ست بود از ستی دراومد Biggrin.gif

دیشب یکی منو با دختر اشتباه گرفت ترسیدم یهو بلایی سرم بیاره عوض کردم  Biggrin.gif

نه بابا خب اسمت یه چیز بود جنسیت پروفایلت یه چیز
بعد گفتم که توهینی یه وقت از نظر جنسیتی نشه Heart.gif
البرت میدونم داریم شوخی میکنیم اصلا دیشب تقصیر تو نبود عزیز Biggrin.gif  Heart.gif