موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 01:45 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:44 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یعنی الان ایرانسلاتونو خاموش کردین؟

یس مثلا  Biggrin.gif

نه جدی پرسیدم
برام سواله واقعا؟
فاطمه دارم مطلبی میزارم که ادمین ببینش یه سه تایی اعتبار بهم میده Biggrin.gif
(31-12-2014، 01:55 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برم لالا  Biggrin.gif Biggrin.gif

بدو برووووووووووووووو... Sleepy.gif
(31-12-2014، 01:56 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:45 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:44 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یعنی الان ایرانسلاتونو خاموش کردین؟

یس مثلا  Biggrin.gif

نه جدی پرسیدم
برام سواله واقعا؟

اره دیگه با همراه اول دارم کار میکنم خیلی هم عالیییییییییییی Biggrin.gif
(31-12-2014، 01:56 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه دارم مطلبی میزارم که ادمین ببینش یه سه تایی اعتبار بهم میده Biggrin.gif

از طرف منم بنویس بنویس از طرف محمد و فاطمه بگو به من 4 تا اعتبار بده من بیشتر زحمت کشیدم  Biggrin.gif
  Biggrin.gif
(31-12-2014، 01:47 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:45 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:44 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:42 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه شیما پشتشو خالی نکن... Lightbulb.gif  Wink.gif

شیما عاشقتمممممممممم  Heart.gif Blush.gif  Exclamation

من بیشتر

پشت منو هم خالی بزار... Biggrin.gif

کی گفته خالی کردم
(31-12-2014، 01:57 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:55 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برم لالا  Biggrin.gif Biggrin.gif

بدو برووووووووووووووو... Sleepy.gif

وایسا الان میرم بخدا  Tongue.gif
(31-12-2014، 01:58 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:47 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:45 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:44 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:42 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه شیما پشتشو خالی نکن... Lightbulb.gif  Wink.gif

شیما عاشقتمممممممممم  Heart.gif Blush.gif  Exclamation

من بیشتر

پشت منو هم خالی بزار... Biggrin.gif

کی گفته خالی کردم

این فاطمه... Angry.gif
همیشه پشتم باش... Blush.gif
بی غم دوباره میزنمتااااااااااااا Biggrin.gif
اقا یکی اعتبار منو برسونه 130 این 129 خیلی ضایع هستش Biggrin.gif Tongue.gif