موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 03:13 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:10 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:09 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی میخواد زن مدیر کل بشه آمادگی خودشو اعلام کنه Biggrin.gif خانوم اقا دلشاد مادر دخترش  Biggrin.gif

خودت خوبی دیگه میشی زن دلشاد...

خودش صاحب داره....

میخواستم غیرتی بشی مجی خشن میشود....خخخخ Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:13 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:10 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:09 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی میخواد زن مدیر کل بشه آمادگی خودشو اعلام کنه Biggrin.gif خانوم اقا دلشاد مادر دخترش  Biggrin.gif

خودت خوبی دیگه میشی زن دلشاد...

خودش صاحب داره....
مجتبی  Blush.gif بی غم Undecided.gif
(01-01-2015، 03:14 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من باید برم دیگه آقامون گفت برو بخواب  Biggrin.gif کاری ندارین با من 

شیما صدرصد استین بالا میزنیم و یه زن خوب براش پیدا میکنیم

تو فردا بیا اگه محروم نشدی بعد واسه دلشاد زن بگیر Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:18 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:16 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فدا غیرت آقامون  Blush.gif

وییییشششش چه کلاسی میزاره حالا

ویییییششش خب چیکار کنیم دیگه Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:18 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:17 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:14 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وووووووی نگوووو محرووووم دلشاد نیگا کن چه به فکرتیم میخوایم برات یه زن خوشجل موشجل پیدا کنیماااا حواست باشه  Biggrin.gif

تو یه بار شب بخیر نگفتی؟ Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:19 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همگی برین بخوابین من و عشقمو تنها بزارین. Biggrin.gif
افرین شیما کتکشون بزن. Biggrin.gif Blush.gif

خخخخخخخ
شب بخیر همگیییی مجتبی شب بخیر  Biggrin.gifدیگه واقعا من رفتم 
(01-01-2015، 03:20 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:18 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:17 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وووووووی نگوووو محرووووم دلشاد نیگا کن چه به فکرتیم میخوایم برات یه زن خوشجل موشجل پیدا کنیماااا حواست باشه  Biggrin.gif

تو یه بار شب بخیر نگفتی؟ Biggrin.gif

من اصولا زیاد شب بخیر میگم شب. بخیر سلامتی میاره مثل سلام  Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:20 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برووو شبت بخیر فاطمه جونم
(01-01-2015، 03:20 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا به خودتم شب بخیر بگو Biggrin.gif