موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
BIGHAM-MOJTABA6-mohamad.omv-admin-man-shabnam sharifi-saman1370-fatemeh-s-mina-farshad esmaile-فرشته 132

مممنونم از همه تون Shy.gif  Biggrin.gif
(01-01-2015، 09:07 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:03 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه کد شانس چیه ؟! چه کدی رو باید وارد کنیم ؟!

ستاره 780ستاره 6 ستاره 1 مربع حالا کد شانستون رو وارد می کنید و با توجه به چیزی که بهتون میگه باید عمل کنید یا میگه با ستاره 780مربع شارژ بخرید یا موجودیتون رو نگاه کنید بعد از انجام کاری که گفته گوشیتون به صورت مستقیم شارژ میشه

میگه با ستاره 780 مربع شارژ بخرید ، الان باید چکار کنم ؟!
(01-01-2015، 09:12 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:07 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:03 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه کد شانس چیه ؟! چه کدی رو باید وارد کنیم ؟!

ستاره 780ستاره 6 ستاره 1 مربع حالا کد شانستون رو وارد می کنید و با توجه به چیزی که بهتون میگه باید عمل کنید یا میگه با ستاره 780مربع شارژ بخرید یا موجودیتون رو نگاه کنید بعد از انجام کاری که گفته گوشیتون به صورت مستقیم شارژ میشه

میگه با ستاره 780 مربع شارژ بخرید ، الان باید چکار کنم ؟!

حالا باید از خودش شارژی بخرید
مجتبی جونم من که کادوتو دادم پیش پیش  Blush.gif Heart.gif
(01-01-2015، 09:12 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BIGHAM-MOJTABA6-mohamad.omv-admin-man-shabnam sharifi-saman1370-fatemeh-s-mina-farshad esmaile-فرشته 132

مممنونم از همه تون Shy.gif  Biggrin.gif

عزیزی Wink.gif
(01-01-2015، 08:53 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم که 20 دی هستم  Tongue.gif
دی ماهی ها ماهن نمیدونید که  Biggrin.gif اینجا هم که دی زیاد داریم انگار Heart.gif Shy.gif

ااااااا منم 18 دی ماهم Blush.gif Heart.gif
(01-01-2015، 09:15 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Blush.gif آره فاطمه جونی بهم دادی روز تولدم هم بده بازم از این کادوهااااا  Wink.gif Biggrin.gif Heart.gif
(01-01-2015، 09:20 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 08:53 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم که 20 دی هستم  Tongue.gif
دی ماهی ها ماهن نمیدونید که  Biggrin.gif اینجا هم که دی زیاد داریم انگار Heart.gif Shy.gif

ااااااا منم 18 دی ماهم Blush.gif  Heart.gif
به به دی ماهی ها جمع شدیم اینجا  Biggrin.gif Heart.gif
اینجا آذری نداریم عایا؟ Biggrin.gif
(01-01-2015، 09:21 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:15 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Blush.gif آره فاطمه جونی بهم دادی روز تولدم هم بده بازم از این کادوهااااا  Wink.gif Biggrin.gif Heart.gif

باچ نگران نباششششش Biggrin.gif