موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 08:01 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 07:58 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین من برات زن پیدا کردم رفتی به بقیه اعتباز دادی بزنمت هاااااانننن Undecided.gif

منم ماشین عروسو براشون درست کردم اعتبار ندادن Undecided.gif

شما ها این کارو کردین من پ چی الان دلی و یلدا اینجان دارم آرایششون میکنم واسه عروسی دارم براشون تالار انتخاب میکنم... Undecided.gif
(01-01-2015، 08:01 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 08:00 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 07:56 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان توجه کنید گفتم  2 تا اعتبار    = 2 تا اعتبار تا شب
                    1 دونه اعتبار = 0 اعتبار

Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

یکی دیگه ام داده شد

ممنون فاطمه جان شب جبران میشود یه +2 خوشگل بهت میدم... Biggrin.gif

مررررسی
اصل کاری رو من پیدا کردمااااااا تازه یه چیز خوبب اخر شبا از این به بعد دلی و یلدا میان تو جمع مااا Biggrin.gif 
(01-01-2015، 07:58 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که نمیتونم +2 بدم  یا  میشــه ؟؟

برای کاربران این گزینه فعال نیست
(01-01-2015، 08:06 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصل کاری رو من پیدا کردمااااااا تازه یه چیز خوبب اخر شبا از این به بعد دلی و یلدا میان تو جمع مااا Biggrin.gif 

Undecided.gif کو هان کو عروس
ادمین برا ویژه ها فعاله عایااا
(01-01-2015، 08:07 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 08:06 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided.gif کو هان کو عروس

رفته گلاب بیاره مگه بله رو نداد بهتتت هااااننن بدو اعتبار منو بدهههه وگرنه طلاقشو میگیرم Biggrin.gif
ادمین خسیس گفتم 20 تا نه 2 تااااا حالا 20 تا هم نمیخوام یه +3 بده فعلا  Biggrin.gif
(01-01-2015، 08:01 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 07:58 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که نمیتونم +2 بدم  یا  میشــه ؟؟

نه شما نمی تونید...
به من دوتا اعتبار بدین شب من یه +2 میدم... Biggrin.gif

بی غم یکی دادم یکی هم 12 شب میدم..
من که با دلی قهرم به من +1 داد.... Undecided.gif Biggrin.gif
آخه +1 هم شد اعتبار... Biggrin.gif
باید +100 بدی... Biggrin.gif