موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 12:45 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم یه چی به ادمین گفتم هنو انجام نداده فعلا ناراحتم از دستش منم میام تو گروهتون...
اگه تعدا زیاد بشه خودم به دلی اخطار میدم... Undecided.gif

بی غم به جمع ما خوش آمدی  Tongue.gif Tongue.gif Biggrin.gif
دلی 3تایی که دادی رو دوباره گرفتی نخواستم اصلا بای بای.... Undecided.gif

گریهگریهگریهگریهگریهگریهگریه
(31-12-2014، 12:45 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم یه چی به ادمین گفتم هنو انجام نداده فعلا ناراحتم از دستش منم میام تو گروهتون...

افرین خوب کردی من تو گروه دخترا تنها بودم همش میترسیدم این فاطی بهم نظر داشته باشه Biggrin.gif
به من اصلا 3 تایی رو ندادگریه
منم میرم بخوابم شب همگی خوش Heart.gif
(31-12-2014، 12:48 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین خوب کردی من تو گروه دخترا تنها بودم همش میترسیدم این فاطی بهم نظر داشته باشه Biggrin.gif

بوع سعید من و این حرفا  Biggrin.gif
رفتم تست کردم فعال بشو نیس دیگه teeth
(31-12-2014، 12:47 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسالیت شده 999 خخخ
(31-12-2014، 12:47 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided.gif والا نگرفتم دوباره دادم
(31-12-2014، 12:52 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسالیت شده 999 خخخ

اینم 1000 ..... Biggrin.gif