موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 02:14 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با همتون قهرم  Angry.gif  Angry.gif  Angry.gif

نازنین خو چرا قهر میکنی الان تو هم شدی صاحب خونه بقیه اونا مهمونن  Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:14 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با همتون قهرم  Angry.gif  Angry.gif  Angry.gif

تو که الان دیگه عضو شدی دیگه مهمون نیستی
بیا.باز دوباره هفتا مهمون داریم Biggrin.gif
سال جدیدم مبارک اصلا Sad.gif
خوش به حال خودم که یه روزم مهمون نبودم از اولش صاحب خونه شدم Biggrin.gif
از کدهای روزای قبل کدی هست هنوز شارژ بده؟
(01-01-2015، 02:31 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره فکر کنم مسابقه ی شهروندی هنوز داره میده
ینی من فقط عاشق اینم که دیروز هی میگفتین گوشیا خاموش گوشیا خاموش.. ولی نفری 5 یا 6 تا شارژ گرفتین.. 
والا قربونتون برم ای انسانهای صادق و رو راست Biggrin.gif

(01-01-2015، 02:34 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی من فقط عاشق اینم که دیروز هی میگفتین گوشیا خاموش گوشیا خاموش.. ولی نفری 5 یا 6 تا شارژ گرفتین.. 
والا قربونتون برم ای انسانهای صادق و رو راست Biggrin.gif

من خودم گوشیم روشن بود ولی ازش استفاده نمیکردم تا اینکه شارژ اومد Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:33 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:31 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره فکر کنم مسابقه ی شهروندی هنوز داره میده

کدشو بگو