موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 09:21 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا همش من حرف میزنم خخخخخخخخخخ Biggrin.gif  Biggrin.gif

وقتی بهت اخطار دادم اون موقع میفهمی چرا... Biggrin.gif
یا خدا بی غم میخواد اخطار بده مجتبی هم با تشکرش تایید کرده من فرار کنم برم Confused
وای محمدم سپاس داد بهش
منم یه چیزی بگم ساکتم Biggrin.gif این تاپیک من زدم تا اینجا که ایرانسل خوب شارژ داده امشب هم که اکثرا گرفتن پس دستم خوب بوده  Shy.gif Wink.gif Biggrin.gif
(31-12-2014، 09:24 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا خدا بی غم میخواد اخطار بده مجتبی هم با تشکرش تایید کرده من فرار کنم برم Confused

خوب مجی جون با محمد جون تایید کرد فرار کن تا اخطار ندادم. Biggrin.gif
(31-12-2014، 09:24 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم یه چیزی بگم ساکتم Biggrin.gif این تاپیک من زدم تا اینجا که ایرانسل خوب شارژ داده امشب هم که اکثرا گرفتن پس دستم خوب بوده  Shy.gif Wink.gif Biggrin.gif

اره از این به بعد تو تاپیک بزن عاشق تاپیکت شدم Blush.gif
(31-12-2014، 09:26 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 09:24 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه اگه دلی اجازه و رخصت بده میزنم  Tongue.gif Biggrin.gif Heart.gif
ای خدا چرا منفی بدین
بابا ده صفحه در موردش گذاشتیم
بعدشم تا شش میداد که نبودین
تا کد رو فرستادم شد شش و یک دیقه که فرصتش تموم شد
Angry.gif
(31-12-2014، 09:28 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 09:26 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه اگه دلی اجازه و رخصت بده میزنم  Tongue.gif Biggrin.gif Heart.gif

ایندفعه من تاپیک میزنم که اصلا کد شارژ نیاد... Biggrin.gif
مجی میگم تو که دستت خوبه بیا اینجا یه بنگاه ازدواجم بزن والا Biggrin.gif
یکی به مسعود تذکر بده عکسشو عوض کنه وگرنه هرشب یه اعتبار منفی بهش میدم. 
سعید جون من عصری 20142 رو امتحان کردم سر دوتا سوال 500 تومن ازم کم کرد و شارژ هم نداد والا
بی بی من که مسعود امشب منفی رو میدم چون خیلی خر شانسه Biggrin.gif