موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 01:11 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکی 308 تا ارسال داشته باشه باکلاس Biggrin.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

پس من چی 706 ارسال دارم  Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:20 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:18 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش میشد من اعتبارامو یه جا بدم به بقیه :-)

من دسترسی حذف کردن دارما اگه میخوای برشون دارم به آرزوت برسی Wink.gif Shy.gif

جدی میگم مجتبی،میتونی به بقیه هم بدی اعتبارامو؟
(01-01-2015، 01:20 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:18 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش میشد من اعتبارامو یه جا بدم به بقیه :-)

من دسترسی حذف کردن دارما اگه میخوای برشون دارم به آرزوت برسی Wink.gif Shy.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif  حذف کن بده ما  Biggrin.gif Tongue.gif
یعنی من عاشق این شبنم هستماااااااااااااااا  Blush.gif Heart.gif
(01-01-2015، 01:21 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:11 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکی 308 تا ارسال داشته باشه باکلاس Biggrin.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

نه دیگه، فقط 308 قبوله Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:20 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:14 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البرت و عاطفه اعتبار دادم دیگه کسی مونده

منننننننننننننننننننننننننننن Biggrin.gif

کسی دیگه نبود
(01-01-2015، 01:24 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:21 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دیگه، فقط 308 قبوله Biggrin.gif
وا علی چرااااااااااااااااا Biggrin.gif
(31-12-2014، 11:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MOJTABA6

ها اره تقریبا ولی اون فعلا فراریه Biggrin.gif
ادمین جان واقعا ازت انتظار اون جوابو نداشتم
(01-01-2015، 01:25 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:20 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:14 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البرت و عاطفه اعتبار دادم دیگه کسی مونده

منننننننننننننننننننننننننننن Biggrin.gif

کسی دیگه نبود
مرسییییییی Shy.gif
به شبنم هم اضافه شد