موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این اعتبار منم بزسونید به نود ترو خدا
(01-01-2015، 01:31 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا اعتبارم بسته هست فردا جبران میکنم Angel.gif
یکی به من بگه چرا الان باید سیزده تا مهمان داشته باشیم نکنه خبری هست که ما نمیدونیم Biggrin.gif
فاطمه چون 308 مقدسه،اما تو قدرشو ندونستی اینقدر اسپم دادی که مثل گلوله از 308 رد شدی Biggrin.gif
من خودم یه هفته تو 308 موندم کلی فیض بردم Biggrin.gif
شارژ نیومده
(01-01-2015، 01:33 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:31 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا اعتبارم بسته هست فردا جبران میکنم Angel.gif

در عوض من بهت اعتبار دادم باز Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:33 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی به من بگه چرا الان باید سیزده تا مهمان داشته باشیم نکنه خبری هست که ما نمیدونیم Biggrin.gif

بخدا منم اومدم بگماااااااااااا مهمونا ما میخوایم بخوابیم برین بخوابین بی زحمت  Cool.gif
(01-01-2015، 01:34 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه چون 308 مقدسه،اما تو قدرشو ندونستی اینقدر اسپم دادی که مثل گلوله از 308 رد شدی Biggrin.gif
من خودم یه هفته تو 308 موندم کلی فیض بردم Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif  اکشال نداره 
به من اعتبار بدید می‌خوام برم بخوابم Sleepy.gif Sleepy.gif Sleepy.gif
(01-01-2015، 01:36 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:33 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا منم اومدم بگماااااااااااا مهمونا ما میخوایم بخوابیم برین بخوابین بی زحمت  Cool.gif

Biggrin.gif Wink.gif