موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 11:25 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی خدا.....باورمیکنید من صدتومن شارژم ندارم
خوش بحالتون Sad.gif  Sad.gif

آخی عزیزم از این بی غم که 61000 تومن کوفتش بشه 1000 بگیر تا اونم شارژش رند بشه Biggrin.gif   Sad.gif
(30-12-2014، 11:25 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 11:23 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 11:18 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه‌ها چرا این 0212 نمیاد؟ امروز تو واتس اپ دیدمش اصلا خاطراتش واسم زنده شد. به نظر من باید ازش دعوت کنیم بیاد با فاطی کورس ببنده Tongue.gif

سعید جوون نه بابا 0212 نمیتونه حریف فاطمه بشه...واسه فاطمه باید یه رادیو بیاریم گرچه بعید میدونم رادیو دووم بیاره Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif خدایی وجودم نعمته ها براتون  Biggrin.gif
خییییییلی...امشب انرژی دارم Biggrin.gif
(30-12-2014، 11:21 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی کد شانس نداره بهم بده خودم امروز دوتا گرفتم دیگه بهم نمیده

واستا الان پیام خصوصی میکنم
ممد بهت اعتبار دادم چون مسابقت ی بار برنده شدم بمن ش دادی
(30-12-2014، 11:21 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویا عاطفه  بی  ب سه  تاتون اعتبار  دادم؟؟؟؟بی عم  بات قهرم Sad.gif

چرا واسه چی مگه چیکار کردم... Undecided.gif
همتون شارژ اتون زیاد زیاده
اینارو از کجا آوردین Huh.gif
منم میخوام Undecided.gif
فطمه عاطفه بی غم Biggrin.gif 
عزیزان وقتی دید پستتون طولانی میشه لازم نیست روی پاسخ کلیک کنید تا مثلا چند بار یه مت به نمایش در بیاد ممنون
فاطی بی عم شارژمو نگیره شارژسو نمیخام
(30-12-2014، 11:25 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی خدا.....باورمیکنید من صدتومن شارژم ندارم
خوش بحالتون Sad.gif  Sad.gif

مرسی واسه اعتبار...جبران میشه Wink.gif
الو اعتبار اومده دادا بدید