موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین دستت درد نکنه ایشالا به بای هم بیر بشین Heart.gif Biggrin.gif
(01-01-2015، 08:11 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 08:01 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 07:58 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که نمیتونم +2 بدم  یا  میشــه ؟؟

نه شما نمی تونید...
به من دوتا اعتبار بدین شب من یه +2 میدم... Biggrin.gif

بی غم  یکی دادم  یکی  هم 12 شب میدم..

باشه من هر موقع فعال شد بهت میدم...
دیگه کی زن میخواد به خودم بگه سه سوت براش پیدا میکنم حالا سه سوتم نشد 4 سوت پیدا میکنم Biggrin.gif
(01-01-2015، 07:30 PM)SENATUR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یه خطی دارم که تمسهای ورودی وخروجیش غیرفعال شده،به خدماتم زنگ میزنم مشخصات میخوادمنم مشخصات نوشته شده توسیستم ونمیدونم یعنی قبلناپیداش کردم،حالاچون شمارم پخش شده لازمش دارم ولی نمیدونم چطوری مشکلوحل کنم،اگه کسی کمک کنه ممنون میشم.

برید نمایندگی سوال کنید ولی شاید هم درست نشه
دلیییی میگم هنوز اعتبار بده من اطلاعات مفید گذاشتم  Biggrin.gif
(01-01-2015، 08:09 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین خسیس گفتم 20 تا نه 2 تااااا حالا 20 تا هم نمیخوام یه +3 بده فعلا  Biggrin.gif

Undecided.gif تا نیاد خونه از اعتبار خبری نیست
(01-01-2015، 08:15 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اطلاعات مفید کدومه؟ Biggrin.gif
(01-01-2015، 08:16 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 08:15 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اطلاعات مفید کدومه؟ Biggrin.gif

محمد دلشاد رو اوردیم قاطی متاهل هااا  Biggrin.gif
اقا ترو خدا این اعتبار منو برسونید به ۹۰ دمتون گرم
فاطمه واسه منم استین بزن بالا
ادمین احه چرا خسیس بازی در میاری نیگا یلدا هم از خساست به تنگ آمد و رفنه خونه باباش Biggrin.gif