موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 05:57 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی هنوز کسی هست که از هف‌هشتاد شارژ نگرفته باشه  Undecided.gif  Undecided.gif

اره ممکنه بعضیا تازه متوجه شدن که شارژ بگیرن Wink.gif
ملت یک هفته هست دنبال کد شانسن ای بووووووی
من نتونسم بگیرم...میگ موبایل تکراری است Undecided.gif
(30-12-2014، 05:59 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 05:57 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی هنوز کسی هست که از هف‌هشتاد شارژ نگرفته باشه  Undecided.gif  Undecided.gif

آره من با یه سیمکارتم هنوز نگرفتم. والا حوصله ندارم. دنگ و فنگش زیاده Biggrin.gif

وااااا Confused
(30-12-2014، 06:00 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نتونسم بگیرم...میگ موبایل  تکراری است Undecided.gif

موبایل تکراری است یا شماره تکراری است؟ Biggrin.gif
Biggrin.gif
(30-12-2014، 06:02 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 06:00 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نتونسم بگیرم...میگ موبایل  تکراری است Undecided.gif

موبایل تکراری است یا شماره تکراری است؟ Biggrin.gif

سیمکارتتو بنداز توی گوشی دیگه Biggrin.gif Tongue.gif
حقوق مادی پدیدآورنده یه اثر مثلا کتاب، تا چند سال بعد فوت صاحب اثر در اختیار وارث است
این جوابش چی میشه
(30-12-2014، 06:03 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حقوق مادی پدیدآورنده یه اثر مثلا کتاب، تا چند سال بعد فوت صاحب اثر در اختیار وارث است
این جوابش چی میشه

۳۰ سال Undecided.gif
#233 با یه خط دیگه بزن