موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 11:44 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:41 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:36 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی محجوب جبران شد Heart.gif  Heart.gif

بچه ها این سعیدجون  خانومه ما میگفتیم سعید   شرمنده سعیده خانوم

شوخی نکن

نمیدونم اسمش سعیدجون
تو پروفایلش زده خانم
من بخاطر این گفتم

--------
یکی از پستام پاک شده فک کنم Undecided.gif

Biggrin.gif بله درست فکر کردی اخه یکی داره همش گزارش میده پست های خودمو هم گزارش میده به عنوان اسپم راست هم میگه Biggrin.gif
ادی میشه اسمه منو بزاری saeed اون پسوندشو بردار تو تنظیمات الان جنسیت رو درست میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]
[b]Biggrin.gif Biggrin.gif
[/b]
ادمین مجتبی و محمد پست اسپم ندین دیگه... Angry.gif
اخطار میدم ها... Angry.gif Biggrin.gif
(31-12-2014، 11:48 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:44 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:41 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:36 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی محجوب جبران شد Heart.gif  Heart.gif

بچه ها این سعیدجون  خانومه ما میگفتیم سعید   شرمنده سعیده خانوم

شوخی نکن

نمیدونم اسمش سعیدجون
تو پروفایلش زده خانم
من بخاطر این گفتم

--------
یکی از پستام پاک شده فک کنم Undecided.gif

Biggrin.gif بله درست فکر کردی اخه یکی داره همش گزارش میده پست های خودمو هم گزارش میده به عنوان اسپم راست هم میگه Biggrin.gif

آره راست میگه ولی خب چجوری بگیم اعتبار میخایم؟؟ Biggrin.gif

راستی ادمین هر 12 ساعت نمیشه 5 تا اعتبار داد میشه اینو بجای 24 ساعت بذاری؟؟؟
اقا دنبال یکی از پستام میگردم نمیدونم کجا رفته کسی ندیده Angry.gif Sad.gif
(31-12-2014، 11:53 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخطار میدم ها... Angry.gif  Biggrin.gif

من که اسمه ادمین رو نوشتم بعد جواب دادم Biggrin.gif
(31-12-2014، 11:50 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی میشه اسمه منو بزاری saeed اون پسوندشو بردار تو تنظیمات الان جنسیت رو درست میکنم

چشم سعید جان
ادمین کجایی یکی از اعتبارام کم شده
ترو خدا اعتبارم بدین
ای خدااااااااااااااا Sad.gif
(31-12-2014، 11:53 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخطار میدم ها... Angry.gif  Biggrin.gif

Tongue.gif Tongue.gif Biggrin.gif  بی غم اخطار بده منم محرومت میکنم   Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif