موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.به همگی
دوستان بزنین که داره میده همین الان دوتا گرفتم
(30-12-2014، 08:46 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از امشب ساعت 12 به مدت 24ساعت از خطوط ایرانسل استفاده نخواهیم کرد

مجتبا پ.خ رو چک کن و زود پاسخ بده مرسی

با شخصی دیگه درمیون نذاری

مجی با من در میون بزار.. بابا من بی بی توام..  Blush.gif
(30-12-2014، 08:53 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بزنین که داره میده همین الان دوتا گرفتم

مطمئنی؟
همین حالا زدی؟
اقا بزنین که میده سومی هم دریافت شد
میرم واسه چهارمی
والا نداد
بابا شارژتون میره نزنین
(30-12-2014، 08:57 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا بزنین که میده سومی هم دریافت شد
میرم واسه چهارمی

نداد که
اشتباه نمیکنی؟
شوخیه یا جدی؟
تمام شارژم رفت Undecided.gif Angry.gif
(30-12-2014، 08:44 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:41 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها  Wink.gif من اومدم سرکار بودم Shy.gif انگار کد شارژ اومده بازم 8282 هنگ کرده Sad.gif منم نزدم با اینکه میدونستم چون تحریمش کردم Wink.gif میگن فردا ایرانسل ها رو خاموش کنیم برا تحریم  Biggrin.gif

سلام خسته نباشی Blush.gif حالا خوبه فردا ایرانسل هارو خاموش کنیم همین فردا هم کد شارژ بیاد 8282 هم هنگ نکنه Biggrin.gif

مرسی داداش محمد Heart.gif آره دیگه اینم هست شانس که نداریم Biggrin.gif ولی ایرانسل دیگه مث قبلا شارژ درست حسابی نمیده Wink.gif
(30-12-2014، 08:55 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:46 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از امشب ساعت 12 به مدت 24ساعت از خطوط ایرانسل استفاده نخواهیم کرد

مجتبا پ.خ رو چک کن و زود پاسخ بده مرسی

با شخصی دیگه درمیون نذاری

مجی با من در میون بزار.. بابا من بی بی توام..  Blush.gif
Biggrin.gif چیزه خاصی نبود اگه جواب داد اعلام میکنیم بی بی  Tongue.gif Biggrin.gif