موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 01:17 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:11 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:09 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این یلدا خانوم اومده الکی به من اعتبار منفی دادهه الان من باید به کی بگممممم Undecided.gif

به چه دلیل؟...اگه دلیل قانع کننده ای نداشته باشه باک میشه

نمیدونم والا برا چی اعتبار منفی داده بهش پیامم دادم جواب نداد  Biggrin.gif

حالا الان که اینجا نیست اگه فردا اومد و گفت دلیلی هم نداشت باک میشه نگران نباش Wink.gif
(30-12-2014، 01:20 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:17 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:11 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:09 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این یلدا خانوم اومده الکی به من اعتبار منفی دادهه الان من باید به کی بگممممم Undecided.gif

به چه دلیل؟...اگه دلیل قانع کننده ای نداشته باشه باک میشه

نمیدونم والا برا چی اعتبار منفی داده بهش پیامم دادم جواب نداد  Biggrin.gif

حالا الان که اینجا نیست اگه فردا اومد و گفت دلیلی هم نداشت باک میشه نگران نباش Wink.gif
اگه نیومد چیکار کنم خووووووو الکی بهم اعتبار منفی داده بوع بوع بوع
(30-12-2014، 01:18 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:14 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه تا ادمین خوابه بسم ا... بگو و شرو کن، ایشالا صبح که ما بیایم اینجا نیاز به تاپیک جدید هست Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

نه والا امشب حسش نیست  Biggrin.gif

حسش هست،بگو مجتبی نیست عشقم جونم کنم Biggrin.gif
محمد بی زحمت چنتا کد بهم بده. نمیدونم چه مرگشه کدا رو قبول نمیکنه میگه نامعتبر هست.
علی باهاش قهرم فعلا Biggrin.gif
علی مشکل از خودته آی پی تورو شناسایی کردن از بس شارژ گرفتی Biggrin.gif Tongue.gif
واسه چی؟ Biggrin.gif
پس کی الان عشقته؟ Biggrin.gif
(30-12-2014، 01:23 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد بی زحمت چنتا کد بهم بده. نمیدونم چه مرگشه کدا رو قبول نمیکنه میگه نامعتبر هست.

4تا فرستادم Wink.gif
والا چی بگم سامان،کلا 5تا گرفتم Biggrin.gif
(30-12-2014، 01:26 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه چی؟ Biggrin.gif
پس کی الان عشقته؟ Biggrin.gif

وا مگه میشه عشق رو عوض کرد همونه ولی باهاش قهرم در حال حاضر