موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 01:10 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
atefe
اعتبار دادم teeth
شب یادت نره هاااااااااااا teeth

مرسی Angel.gif
چشم یادم میمونه Biggrin.gif
(31-12-2014، 01:06 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی هیشکی به من که اعتبار نمیده کهههگریه  Sad.gif

Biggrin.gif مطلب مفید = اعتبار
یاوه گویی = اعتبار از نوع منفی Biggrin.gif Biggrin.gif
(31-12-2014، 01:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:06 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادی جون وااااااااااااا چرا عصبی میشی  Biggrin.gif Tongue.gif اصن نخواستیم اعتبار ووووووووووووشششششش چه وحشتناککککک  Biggrin.gif
ادمین جان کد شارژ همراه اول نیس؟؟؟
(31-12-2014، 01:44 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جان کد شارژ همراه اول نیس؟؟؟

نه متاسفانه نیست کهههههه شانس مااااااااااا  Biggrin.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:42 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادی جون وااااااااااااا چرا عصبی میشی  Biggrin.gif Tongue.gif اصن نخواستیم اعتبار ووووووووووووشششششش چه وحشتناککککک  Biggrin.gif

Biggrin.gif Tongue.gif
ای بابا چرا چیزای من انگلیسی شده
اومدیم یکی مثل انگلیسیش خوب نبود اونوقت باید چیکار کنه
(31-12-2014، 01:49 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر فعال شدی Heart.gif
(31-12-2014، 01:49 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال شدنت مبارککککککککک  Biggrin.gif