موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
چقد چرت و پرت گفتین
واقعا تاپیک داره به کجا میره ؟
salam.piam omadeh gofteh kodam marmozan.khanoma .aghaian.ia har do.كسي اين مسابقه شركت كرده.جوابش دي ميشه؟شــــــــارژ ميده
(01-01-2015، 01:12 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه ی کابران انجمن...ظهرتون بخیر Blush.gif

سلام بر آقای غیبت کننده  Biggrin.gif

من غیبت کردم؟غیبت کیو کردم؟ Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:15 PM)omid20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
salam.piam omadeh gofteh kodam marmozan.khanoma .aghaian.ia har do.كسي اين مسابقه شركت كرده.جوابش دي ميشه؟شــــــــارژ ميده

سلام

جناب امید عزیز من چند دقیقه پیش تست کردم شارژ نمیده.
(01-01-2015، 01:18 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:12 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غیبت منووووووو هی من شبا میرم تو پشت سرم غیبت میکنی
امروزشارژهست.؟
(01-01-2015، 01:25 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:18 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غیبت منووووووو هی من شبا میرم تو پشت سرم غیبت میکنی

اها..غیبت کردن بشت سر تو مشکلی نداره
(01-01-2015، 01:27 PM)omid20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروزشارژهست.؟

فعلا معلوم نیست اگه باشه حتمامیزاریم
737911 ایرانسل شارژ میده ?
اعتبار= اعتبار Undecided.gif