موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 07:53 PM)mmhamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین کد دیگه ای اگه داری بزار خواهشا . Confused

امشب شاید همین بود اگه کد دیگه ای هم باشه میذاریم
(30-12-2014، 07:54 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ادمین
خوبی؟
نبودی!!

سلام ممنون شما خوبی ؟ بودم ولی کمتر تو بحثا شرکت می کردم
(30-12-2014، 07:15 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما که عضو ویژه هستیم چرا ادمین پیام نمیاد واسه مون . 

Biggrin.gif با عرض معذرت باز داشتم سایت درست میکردم رفته بودم فضا حواسم نبود Undecided.gif
چرا همراه اول دیگه شارژ نمیده؟
مسابقاتش تموم شده؟ Huh.gif
من با همتون قهرم گریه
(30-12-2014، 07:11 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 07:08 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا سعید ممنون منم شارژ گرفتم

فرشته خواهش میکنم اعتبار بدید

سپاس کردم چون با گوشی وارد شدم نمیتونم اعتبار بدم ببخشید
(30-12-2014، 08:12 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با همتون قهرم گریه

خواهش می کنم راحت باش Biggrin.gif
(30-12-2014، 08:14 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 07:11 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 07:08 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا سعید ممنون منم شارژ گرفتم

فرشته خواهش میکنم اعتبار بدید

سپاس کردم چون با گوشی وارد شدم نمیتونم اعتبار بدم ببخشید

عیب نداره مرسی واسه سپاس Heart.gif
(30-12-2014، 08:12 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با همتون قهرم گریه

Biggrin.gif  بی بی عسما Biggrin.gif
گریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریه: