موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من فقط 5 تا سیم کارت دارمگریهگریهگریه
Biggrin.gif مجی از دست من ناراحت شده به جون دخترم با تو نبودم ببخشید فدات شم Heart.gif  Blush.gif
همش تقصیر این کاربرا بود اعصابمو خورد کرد من با مجی دوستم وقتی به اون یه چیزی میگم واسه اینه که شما هم بی قانونی نکنید دیگه  Undecided.gif من که هر شب نمیتونم خشونت کنم  Undecided.gif خرجش زیاده Biggrin.gif  Heart.gif
این مجی Heart.gif این دلی Heart.gif Biggrin.gif
ادمین جان خودتو ناراحت نکن
بخند Biggrin.gif
بابا خوشحال باشین بخندین Biggrin.gif
ناراحتید ... ؟
غمگینید ... ؟
احساس دلتنگی می‌کنید ... ؟
من فقط به اندازه یک دعا ،
با شما فاصله دارم ، با من حرف بزنید !
.
.
.
.
.
منتظر همیشگی شما ، خدا ... !
(31-12-2014، 11:05 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخند Biggrin.gif

Biggrin.gif اگه شما دختر پسر های خوبی باشید من دلشادم Biggrin.gif
(31-12-2014، 11:09 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:05 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخند Biggrin.gif

Biggrin.gif اگه شما دختر پسر های خوبی باشید من دلشادم Biggrin.gif

دلشاد دل شاد... Biggrin.gif
یکی چک بی محل کشیده از کی میتونم شکایت کنم؟
صادرکننده
بانک و صادرکننده
(31-12-2014، 11:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif مجی از دست من ناراحت شده به جون دخترم با تو نبودم ببخشید فدات شم Heart.gif  Blush.gif
همش تقصیر این کاربرا بود اعصابمو خورد کرد من با مجی دوستم وقتی به اون یه چیزی میگم واسه اینه که شما هم بی قانونی نکنید دیگه   من که هر شب نمیتونم خشونت کنم خرجش زیاده Biggrin.gif  Heart.gif
این مجی Heart.gif این دلی Heart.gif 
 این دخترت کیه ازش مایه میذاری هر سری Biggrin.gif ایرادی نداره دلی 
این من Heart.gif  این دلی Blush.gif
(31-12-2014، 11:25 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 11:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همش تقصیر این کاربرا بود اعصابمو خورد کرد من با مجی دوستم وقتی به اون یه چیزی میگم واسه اینه که شما هم بی قانونی نکنید دیگه   من که هر شب نمیتونم خشونت کنم خرجش زیاده Biggrin.gif  Heart.gif
این مجی Heart.gif این دلی Heart.gif 
 این دخترت کیه ازش مایه میذاری هر سری Biggrin.gif ایرادی نداره دلی 
این من Heart.gif  این دلی Blush.gif

Biggrin.gif هنوز دنبال مادر دخترم پیدا نکردم Biggrin.gif