موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادی یه سه تایی بده من ذوق کنم  Biggrin.gif
اگه میشه واسه منم خصوصی کد شانس بفرستین.ممنون
میشه یه کد شــــــــــانس هم ب من بدین
(31-12-2014، 12:54 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطلب مفید = اعتبار 3 تایی
(31-12-2014، 12:56 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:54 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطلب مفید = اعتبار 3 تایی

وییییییییییییییششششششششششش  Undecided.gifاین همه مفیدم من  Sad.gif
بچه ها یک دقیقه دیگه = تحریم ایرانسل = آغاز سال 2015
دوستان سال جدید میلادی رو بهتون تبریک میگم
(31-12-2014، 12:55 AM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه یه کد شــــــــــانس هم ب من بدین

ارسال شد برات  Biggrin.gif
(31-12-2014، 12:40 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:39 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین دیگه نرو تو فضا !!! فاطمه بیا منو تو هم مثه اسما باهاش قهر شیم.. تا متنبه شه !! والا!!

باشه ادی از این به بعد من و بی بی هم باهات قهریم تا متنبه شوی و ما متنبهان را دوست داریم Biggrin.gif

ما کلا متنبهان رو دوست داریم... هه فاطمه  Exclamation Blush.gif Heart.gif
دیری دیری دیری دیری دیری دیری دیری دیدیری دیری دیدی دیدیری  سال نو مبارک  Biggrin.gif