موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 08:59 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 08:58 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 08:54 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 08:52 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای خدا مهلت ۲۰۱۴۲تموم شد دیگه نمیده اههههههههههه Angry.gif

مگه میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره‍ فقط ده تا تونستم بگیرم ای خداااااااااااااا

پس چرا بمن نداد؟؟؟ Sad.gif

وقتی دوتا سوال رو جواب دادی باید ۲۲۲رو میفرستادی تا بده
(31-12-2014، 09:01 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 08:59 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 08:58 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 08:54 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 08:52 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای خدا مهلت ۲۰۱۴۲تموم شد دیگه نمیده اههههههههههه Angry.gif

مگه میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره‍ فقط ده تا تونستم بگیرم ای خداااااااااااااا

پس چرا بمن نداد؟؟؟ Sad.gif

وقتی دوتا سوال رو جواب دادی باید ۲۲۲رو میفرستادی تا بده
فرستادم بازم نداد گفت تو به دوتا سوال جواب ندادی اگه شارژ میداد تو چرا اعلام نکردی پس؟؟؟؟؟؟؟؟
اعتباار میخوااام Angry.gif Angry.gif
(31-12-2014، 08:55 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای بی غم سوپرایزم کردییییییی مرسییییییییییییییییییییییییییییییییی  Blush.gif Biggrin.gif

زیاد خوشحال نباش باید جبران کنی. Biggrin.gif Exclamation.gif
مسعود عکس پروفایلت رو عوض کن(خیلی مسخرست. جالب و خنده دار هم نیست)
وقتی از کد 20142 شارژ گرفتی تو انجمن قرار میدادی بقیه هم بگیرن دیگه
آخه تک خوری چه کاریه برادر من Undecided.gif
برق محلمون رفت یهو منم آفلاین شدم Biggrin.gif
الان اومد آنلاین شدم Biggrin.gif
(31-12-2014، 09:06 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه تک خوری چه کاریه برادر من  Undecided.gif

امیر خیلی جالبه منو مسعود با هم امتحان کردیم به من نداد به اون داده من 1000 تومن شاارژ از دست دادم تستر شدم ولی این مسعود تک خوری کرده باهاش قهرم اعتبار منفی هم بهش میدم دلیلم موجهه
(31-12-2014، 09:06 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه تک خوری چه کاریه برادر من  Undecided.gif

والا همه اینجا کار گروهی انجام میدن.
الان محرومش میکنم. Biggrin.gif
فاطمه ساکته Biggrin.gif
مسعود
سعید
آیا 20142 به همه میده؟
قبلا هم گرفته باشی میده؟
چکار کنیم
چه باید کنیم؟
سپاس از همه
مسعود آخرین باری که از 20142 گرفتی کی بوده مگه؟