موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان شبتون بخیر... Heart.gif Blush.gif
بازم به معرفت بعضیا که دوبار بهم اعتبار دادن،بعضیا هم +2 دادن،مرسی Heart.gif
بقیه هم یاد بگیرن Biggrin.gif
بچه ها یه سوال دارم
اگه سیمکارت گم کرده باشیم و بعدش بخوایم یه پوکه دیگه بگیریم از نمایندگی ایرانسل هزینش چقدره؟ کسی این کارو کرده؟  Shy.gif
هر کی دوتا اعتبار بده دوتا اعتبار میگیره زود بدین میخوام برم کار دارم.... Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:23 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال دارم
اگه سیمکارت گم کرده باشیم و بعدش بخوایم یه پوکه دیگه بگیریم از نمایندگی ایرانسل هزینش چقدره؟ کسی این کارو کرده؟  Shy.gif

اگه پوکه را گم کرده باشی باید 11تومن بدی محضر یه تعهد بدی بعد هم 2تومن خود ایرانسل میگیره بهت سیمکارت میده Tongue
بهتره 2تومن دیگه بذاری روش و 3تا سیم جدید بخری Biggrin.gif Biggrin.gif
(01-01-2015، 12:32 AM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:23 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال دارم

اگه پوکه را گم کرده باشی باید 11تومن بدی محضر یه تعهد بدی بعد هم 2تومن خود ایرانسل میگیره بهت سیمکارت میده  Tongue
بهتره 2تومن دیگه بذاری روش و 3تا سیم جدید بخری  Biggrin.gif  Biggrin.gif
نه فکر نکنم اینجوری باشه شنیدم 5تومن یا 2 تومن میگیرن یه پوکه دیگه میدن  Biggrin.gif الان سیمکارت 7 هراز تومنه رفتم پرسیدم Wink.gif
(01-01-2015، 12:23 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم به معرفت بعضیا که دوبار بهم اعتبار دادن،بعضیا هم +2 دادن،مرسی Heart.gif
بقیه هم یاد بگیرن Biggrin.gif

بعضیا هم مثل جناب m... چهارتا اعتبار دادن بهم،یاد بگیرید Biggrin.gif
علی یه دونه اعتبار دادم. ممنون که کد رو گذاشتی دو تا گرفتم Shy.gif
افرین به مجتبی که یاد گرفت دوتایی داد Biggrin.gif
اعتبارام تموم شد... Undecided.gif
ممنون از دوستانی که دادن فردا جبران میشود... Heart.gif Blush.gif
عاطفه بهت +2 دادم یکی دیگه به من بدهکاری... Biggrin.gif