موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 07:59 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 07:56 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1000تومن شارژایرانسل!/ امروزبه یک سوال پاسخ درست بده/ 1روبه84888بفرست
شارژ میده الان گرفتم
دوست عزیز شما قبلا هم گرفته بودید؟

اگه قبلا گرفته باشی شارز تکراری میده
(31-12-2014، 08:00 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد و بقیه دوستان ایا این جنشواره رو باید لغو کنم؟

من که بهش بیام دادم حرفی از لغو کردن نزده بود
(31-12-2014، 08:00 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کیا از جشنواره شارز گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Undecided.gif
من یکی گرفتم کدشم دروس بود . 80501 دیدم اونو زدم خواستم از جشنواره یکی دیگه بگیرم گفت وختش تموم شده . 
اخه من از این جنشواره سردر نیاورد برای چیه عضو شدم.
بعد میترسم شارژای نازنینمو بخوره. Biggrin.gif Undecided.gif
دوستان
از جشنواره کسی شارژ دریافت کرد؟
لغو یا کنسلی چیزی نداره؟
نه صبح بلندشم ببینم شارژ کم کرده
(31-12-2014، 08:03 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه من از این جنشواره سردر نیاورد برای چیه عضو شدم.
بعد میترسم شارژای نازنینمو بخوره. Biggrin.gif  Undecided.gif

برای من نوشته بود off رو بفرس لغو بشه
(31-12-2014، 07:58 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 07:54 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امشب چه خبره؟؟؟؟؟؟

سلام شیما جون هیچی شارژ ایرانسل بود من سه تا گرفتم.... Biggrin.gif
مبارکت باشه
(31-12-2014، 07:52 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1000تومن شارژایرانسل!/ امروزبه یک سوال پاسخ درست بده/ 1روبه84888بفرست
من از این ش گرفتم

به اونایی که قبلا گرفتن میده؟
من دیروز شارژ گرفتم امروزم ک زدم گفت عضو شده بودین قبل واسه همین باز لغوش کردم دوباره عضو شدم بازم شارژ داد
کی کد گذاشت بهش اعتبار بدم . اولین نفر کی بود گذاشت ؟ 
سه تا اعتبار میمونه هر کی زودتر بهم بده همین الان بهش اعتبار میدم . فقط سه تا دارم واسه امشب دوستان .