موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فاطی کجایی من امشب جای تورو پر کردم Tongue.gif
(31-12-2014، 10:07 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 10:03 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث عوض کنید چه خبرا از شارژ Biggrin.gif Biggrin.gif Wink.gif

سلامتی از قدیم گفتن شارژ همسایه غازه شارژ گوشی شما چطوره؟ خخخ Biggrin.gif

Biggrin.gif Tongue.gif شارژ گوشی ما که داره میره بالا رسیده به 110 هزار  Biggrin.gif
بچه ها ادمین از اینا(  Lightbulb.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif)) نشون داد... من میتلسم  Confused
(31-12-2014، 10:04 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 10:02 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری از ایرانسل میکنید ب ما هم بگید Sad.gif

Undecided.gif کتابی حرف بزن ببینم چی میگویی Biggrin.gif

چگونه از اینترنت رایگان ایرانسل استفاده میکنید؟ Biggrin.gif
(31-12-2014، 10:04 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها اینجا چه خبر بوده؟
کد شارژی الان هست یا نه؟

کسی نیس جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟
(31-12-2014، 10:05 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 10:03 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angry.gifآقایون مدیر شما هم از چیز بوک حرف نزنید ای بابا یعنی چی خب جلو چشم 100 نفر در مورد فیسبوک صحبت میکنید فقط در مورد شارز صحبت کنید
چیز بوک هم داریم مگه Huh.gif باشه دلی برو به کارت برس  Biggrin.gif Wink.gif

AngryAngryشما هم تا منو میبینید یاد مدیرت می افتین اخه هزار بار گفتم تو این تاپیک فقط در مورد شارژ صحبت کنید اون وقت میایید در مورد پیجی صحبت می کنید که هیچ ربطی به سایت ما نداره لطفا همتون رعایت کنید
مجتبی من 30 هزار شارژ دارم.. دارم از خوشی دیوونه میشم ... تو در چه حالی با 110 هزار Biggrin.gif
(31-12-2014، 10:09 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 10:04 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد شارژی الان هست یا نه؟

سلام کد همون ارسال 1 به 80501 که مال 2 ساعت پیش بود
(31-12-2014، 10:09 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد شارژی الان هست یا نه؟

1 به 80501 میداد ولی الانو نمیدونم.
سلام دوستان
کسی میدونه ک عایا هنوز مسابقه شهروندی(84888) ش میده یا نه؟