موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 02:56 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:53 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیما بی غم غیرتی میشووووددد Biggrin.gif

دیدی چقد حسوده

خوبه که  Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:57 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:55 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:53 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳تا مهمان داریم یعنی کی میتونه باشه

من میگم یکیشون ادمینه اومده ببینه کی داره در مورد ....... حرف میزنه صبح محرومش کنه Biggrin.gif

آره احتمالا یکیشون دلی جون انجمن تحت کنترل داره... برو بخواب من هستم خخخ

اره دلی هست... Biggrin.gif
دلی برو بخواب صبح اومدی میبینی به 1000 رسیده... Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:57 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بیاین همدیگه رو حلال کنیم فردا ادمین بیاد میکشتمون و محروممون میکنه  Biggrin.gif ادمین تو رو خدا مارو ببخش و حلال بنما 

بچه ها همه با هم ادمین دلی دوستت داریم دلشاد دوستت داریم

من که بی گناهم در مورد ..... حرف نزدم ولی تو چرا حرف زدی Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:01 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسود نیستم فقط غیرتیم...
شیما شیما.... Blush.gif
افریننننن بی غم Wink.gif
(01-01-2015، 03:01 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسود نیستم فقط غیرتیم...
شیما شیما.... Blush.gif

جونم
(01-01-2015، 03:04 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسود نیستم فقط غیرتیم...
شیما شیما.... Blush.gif

جونم

شیما از کلمات جونم و عشقم و این چیزا استفاده نکن دلشاد میاد کلتو میکنه Biggrin.gifدلشادمممم حساااااااسسس باید یه زنی براش پیدا کنیم 
دوستان بیاین یه زنی بزا دلشاد پیدا کنیم دلشادش کنیم بیاریمش تو اکیپ خودمون آقا کی میخواد زن مدیر کل بشه دستش بالا Biggrin.gif
(01-01-2015، 03:06 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:04 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسود نیستم فقط غیرتیم...
شیما شیما.... Blush.gif

جونم

شیما از کلمات جونم و عشقم و این چیزا استفاده نکن دلشاد میاد کلتو میکنه Biggrin.gifدلشادمممم حساااااااسسس باید یه زنی براش پیدا کنیم 

نه شیما بگو دلشاد با من....
واقعا خوب حوصله دارید ها

دمتون گرم

بروبچ باحالی هستید

ما رفتیم تا 5 بعدازظهر که شارژ بیاد Biggrin.gif
دوستان من باید برم دیگه آقامون گفت برو بخواب  Biggrin.gif کاری ندارین با من 

شیما صدرصد استین بالا میزنیم و یه زن خوب براش پیدا میکنیم