موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 11:28 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فطمه عاطفه بی غم Biggrin.gif 
عزیزان وقتی دید پستتون طولانی میشه لازم نیست روی پاسخ کلیک کنید تا مثلا چند بار یه مت به نمایش در بیاد ممنون

ادمین همش تقصیره........... Biggrin.gif
ادمین منو فعال کردی بات قهرمممم خیلی قهرم شاارژ نتم تموم بشه دیگ نمیام بزار دلتن Sad.gif گم بشین بمیربن ازدوریم...بزار بزار تموم بش...قهرم بات خسیس Sad.gif
(30-12-2014، 11:21 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی کد شانس نداره بهم بده خودم امروز دوتا گرفتم دیگه بهم نمیده

بیا این کد شانس
100745155331
این کد هنوز داره شارژ میده
اول به سایت زیر برید و کد شانستون رو دریافت کنید اگه کد ندارید اعلام کنید تا براتون پیام خصوصی کنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا از گوشیتون کد زیر را شماره گیری کنید
ستاره 780 ستاره 6 مربع  حالا گزینه وارد کردن کد شانس رو انتخاب کنید و کد را وارد کنید سپس بخونید چی بهتون میگه اگه گفت شارژ بخرید همون لحظه شارژ بخرید همون لحظه بهتون شارژ رو میده به غیر از شارژی که خریدین
تست شده همین الان Blush.gif
(30-12-2014، 11:28 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان وقتی دید پستتون طولانی میشه لازم نیست روی پاسخ کلیک کنید تا مثلا چند بار یه مت به نمایش در بیاد ممنون

من حسش نبود زدم روی پاسخ...
اصلا مدیرم دوس دارم... Biggrin.gif
میخوام تاپیک رو شلوغ کنم... Biggrin.gif
یعنی بیست نفر پیدا نمیشه اعتبار منو برسونه به هشتاد Angry.gif Angry.gif
(30-12-2014، 11:30 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمین همش تقصیره........... Biggrin.gif

تقصیرهههههههههههه mohammad.omv Biggrin.gif

باچ Biggrin.gif
ادی این تویی لینک گذاشتی باورم نمیشه Biggrin.gif
(30-12-2014، 11:28 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی  بی عم شارژمو نگیره  شارژسو نمیخام

Biggrin.gif Biggrin.gif