موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین کجا رفتی بیا اعتبار بده
(01-01-2015، 07:56 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان توجه کنید گفتم  2 تا اعتبار    = 2 تا اعتبار تا شب
                    1 دونه اعتبار = 0 اعتبار

Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

یکی دیگه ام داده شد
منم اعتبار میخام Undecided.gif
از شارژ چه خبر Sad.gif
(01-01-2015، 07:58 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که نمیتونم +2 بدم  یا  میشــه ؟؟

نه شما نمی تونید...
به من دوتا اعتبار بدین شب من یه +2 میدم... Biggrin.gif
(01-01-2015، 08:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم اعتبار میخام Undecided.gif

اعتبارام تموم شد Sad.gif
محمد میبینی من برا ادمین زن پیدا کردم زنش قراره 5 تا اعنبار به من بده دلی هیچی اعتبار نداده بهممممم Undecided.gif
(01-01-2015، 07:59 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 07:56 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اغا قضیه کد شانس چیه اون کدهم اشتباه بود
کمکککک

*780*6*1# رو میزنی بعد کد شانس وارد میکنی.
بعد موجودی کارت بانکی تو نگاه میکنی بهت شارژ میده

کده کار نمیکنه میگه اشتباست
(01-01-2015، 08:00 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 07:56 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان توجه کنید گفتم  2 تا اعتبار    = 2 تا اعتبار تا شب
                    1 دونه اعتبار = 0 اعتبار

Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

یکی دیگه ام داده شد

ممنون فاطمه جان شب جبران میشود یه +2 خوشگل بهت میدم... Biggrin.gif
(01-01-2015، 07:58 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین من برات زن پیدا کردم رفتی به بقیه اعتباز دادی بزنمت هاااااانننن Undecided.gif

منم ماشین عروسو براشون درست کردم اعتبار ندادن Undecided.gif