موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اعتبار منم به 20برسونید Sad.gif
(30-12-2014، 10:07 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم میخوام اعتبارم رند بشه... Biggrin.gif

اعتبارتو رند کردم راضی شدی
مسابقه جدید نیومد
(30-12-2014، 10:01 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشاپیش آغاز سال نو میلادی رو به همه شادباش میگم 2015 هم رسید
امشب ساعت 00:00 به مدت 24ساعت خطوط ایرانسل رو خاموش کنید یا که از اون استفاده نکنید دوستان
باید این ایرانسل رو حالیش کنیم  Tongue.gif  Dodgy.gif

موافقم
دوباره به اعتبار دادن و اعتبار گرفتن مشغول شدین Biggrin.gif حالا منم واسه اولین بار میگم که به منم اعتبار بدید Heart.gif Biggrin.gif
(30-12-2014، 10:15 PM)mehdi123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کد چیه؟شارژ میده یا نه؟

کدش ozv adost بودکه شارژ نمیده
(30-12-2014، 10:09 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 10:07 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم میخوام اعتبارم رند بشه... Biggrin.gif

داداش من رندش کردم نمیدونم کی از رند درووردش Biggrin.gif

ممنون داداش دمت گرم.... Blush.gif
هرچی بیشتر بهتر.... Biggrin.gif
دوستان کاربران ومدیران گرامی
به تازگی یه روش شارژ پیدا کردم که به مدیر آگاهی دادم جهت بررسی و صحت و درست بودن اون
در صورتی که نتیجه بده شارژ 5000 تومانی بهتون میده
از هم اکنون دعا کنید که نتیجه بده Angel.gif
مدیر مدنظر که نخواست نامش فاش بشه در حال بررسی و تلاش بر روی این راهکار جدید هست
  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبارت رو به 20 رسوندم برو خوش باش
تو با اون اعتبار رندت  Heart.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو هم یه اعتبار از یکی بگیر تا برات رندش کنم بشی 80
حالا که همه تو کار خیر رند کردن اعتبار هستن زحمت اعتبار منم بکشند Biggrin.gif