موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 10:09 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 10:04 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 10:02 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری از ایرانسل میکنید ب ما هم بگید Sad.gif

Undecided.gif کتابی حرف بزن ببینم چی میگویی Biggrin.gif

چگونه از اینترنت رایگان ایرانسل استفاده میکنید؟ Biggrin.gif

دلی بیا جواب بده سوالش درست کرد درباره چیز بوکه  Biggrin.gif Biggrin.gif
(31-12-2014، 10:09 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 10:04 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 10:02 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری از ایرانسل میکنید ب ما هم بگید Sad.gif

Undecided.gif کتابی حرف بزن ببینم چی میگویی Biggrin.gif

چگونه از اینترنت رایگان ایرانسل استفاده میکنید؟ Biggrin.gif

اونرو نمیتونم تو انجمن بذارم از طریق پیام خصوی به همون بگو که بحث رو شروع کرد
بچه ها مودب باشید مهمون داریم،اونم 37نفر
ادی تقصیر من شد من گفتم چیزبوک به محتبی من خرده نگیر آه ای دریای پرتلاطم قلبم چه کردی با ساحل زندگیم Biggrin.gif
(31-12-2014، 10:13 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مودب باشید مهمون داریم،اونم40نفر
(31-12-2014، 10:10 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی من 30 هزار شارژ دارم.. دارم از خوشی دیوونه میشم ... تو در چه حالی با 110 هزار Biggrin.gif

بی بی تو از من قدیمی تری ولی شارژت از من کمتره یا تو بوی فرند داری یا من گرل فرند ندارم یعنی چی ناموسن؟ Confused
(31-12-2014، 10:10 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی من 30 هزار شارژ دارم.. دارم از خوشی دیوونه میشم ... تو در چه حالی با 110 هزار Biggrin.gif

من توی فضام الان بی بی  Biggrin.gif
بچه‌ها بحث نکین شوخی یهو جدی میشه اقا من گفتم چیزبوک الان یکیتون ناراحت بشین من خودمو نمیتونم ببخشم بیخیال شین
saeed joon عاقا من تنهام میفهمی تنها!!! والا من شارژام رو فسمت میکنم بین اینو اون
بعدشم شاید تو تعدازد سیمکارتات زیاده
مجی جریان چیه دیشبم ادمین دلی تو فضا بود 
لامصبا خب منم ببرین فضا!! انقد درس خوندم والا خسته شدم گریه
میناخانم
فری نت جاش اینجا نیس اگه میخوای بدونی چیه تو گوگل سرچ بزن لطفا من خودمم استفاده ندارم